Показати меню

В Ужгороді закликають врятувати футбольне поле, або як керівники ЖРЕРів ставляться до подарунків

NZBdpВ Ужгороді багато занедбаних прибудинкових територій. Є безліч причин, які не дозволяють відбудувати те, що руйнувалося роками. Багато вулиць, будинків, дитячих майданчиків зараз знаходиться у жахливому стані. По вулиці Грушевського, а саме біля будинків 47, 49, 51, 53, 57 є футбольне поле, що з роками заросло травою, зруйнувалися ворота та захисна сітка. Щоб вирішити проблему з сіткою ЖРЕРівці демонтували її замість того, аби полагодити.

7 місяців тому поле знову облаштували. Знайшлися люди, які вклали в це місце немалі кошти, щоб ужгородці могли займатися спортом. Тоді було зроблено нове покриття, встановлено захисну сітку, ворота та освітлення, якого раніше там не було. Це був такий собі подарунок жителям міста та ЖРКЕу, який не мав коштів аби відбудувати поле.

Відповідальним за майданчик є ЖРЕР №5. Проте працівники цієї установи за півроку знову занедбали це місце. Ніхто не слідкує, щоб безкоштовне міні-футбольне поле було у належному стані. Тепер тут порізана сітка, стовпи підперті палицями, немає освітлення. Ходили чутки, про те, що когось зацікавив ласий шматок землі і замість спортмайданчика тут мала вирости нова багатоповерхівка. Також складається враження, що хтось ( а ми всі знаємо хто) зацікавлений у зруйнуванні безкоштовного міні-футбольного поля.

Тому представники НПС «Захист» Талапа В’ячеслав та Пагулич Олег закликають всіх небайдужих людей та громадських організацій допомогти полагодити футбольне поле, яке може використовувати кожен безкоштовно.
Здорова молодь – сильна нація!

Loading...
Loading...
10:30Переглядів: 1454 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше