Показати меню

Ціла група парафій і священиків перейшла з УПЦ (МП) в Карпатську єпархію УАПЦ

11391384_808787115903883_3183390921521211960_n10 червня під головуванням керуючого адміністратора новоствореної Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви архімандрита Віктора Бедь в Ужгороді відбулося перше засідання єпархіального зібрання. До складу Карпатської єпархії УАПЦ увійшли 12 парафій і 11 священнослужителів, які раніше належали до УПЦ (МП), повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Uaoc.lviv.ua.
На порядок денний зборів були винесені, зокрема, питання про входження в Карпатську єпархію УАПЦ парафій і священнослужителів, про прийняття Статуту консисторії (єпархіального управління), про обрання правлячого архієрея і ради єпархії.

За результатами роботи єпархіальних зборів були прийняті відповідні рішення.
Так, станом на 10 червня 2015 в склад Карпатської єпархії УАПЦ увійшли 12 парафій і 11 священнослужителів, які раніше належали до Української Православної Церкви (Московського Патріархату), а саме Мукачівської та Хустської єпархій УПЦ (МП). Всього в єпархіальних зборах Карпатської єпархії УАПЦ взяли участь уповноважені представники парафій та ініціативних груп з 8 районів та міст обласного підпорядкування Закарпатської області – міст Ужгорода та Мукачева, Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Виноградівського, Тячівського та Воловецького районів.

Представники парафій і духовенства, що увійшли до складу Карпатської єпархії УАПЦ, провели вибори свого правлячого архієрея. За результатами голосування (під головуванням протоієрея Олександра Смоліна), на альтернативній основі абсолютною більшістю голосів правлячим архієреєм Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви з центром єпархіального управління в м.Ужгороді було обрано архімандрит Віктор Бедь.

До складу єпархіальної ради Карпатської єпархії УАПЦ обрані п’ять осіб: архімандрит Віктор Бедь (голова), архімандрит Діодор Муратов, протоієрей Олександр Смолін, миряни Урста Сергій Васильович і Дідух Орест Петрович. В подальшому, в разі необхідності, за поданням парафій складу єпархіальної ради буде розширено.

Loading...
Loading...
14:05Переглядів: 896 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше