Показати меню

Отець Іван із смт. Королево поділився враженнями від пережитого у зоні АТО (відео)

cd9402e88bf9480c5f37a387798165e3Іван Ісаєвич – військовий капелан, котрий тривалий час провів в окопах під Дебальцевим, підтримуючи моральний дух воїнів. Був Отець Іван і активним учасником Євромайдану. Зараз чоловік ненадовго повернувся у рідне Королево.

Золотий нагрудний орден. Пам’ятна монета “Героїв Небесної Сотні” та банківська картка Народного героя України. Такою найвищою нагородою за священицьку діяльність на фронті удостоїли отця Івана. Він з самих початків протистояння на Донбасі правив меси та сповідував бійців АТО на передовій. Неодноразово потрапляв під вогонь супротивника та витягував з біди солдатів. Був волонтером та духовним наставником – це не весь перелік заслуг фронтового капелана про які він мовчить, проте за них пам’ятають бойові товариші.

Отець Іван був активним учасником Євромайдану. Звідти подався на Донбас підтримати своїх товаришів і став одним з перших офіційно зареєстрованих фронтових капеланів. Маринівка, Ізварине, Дебальцеве, Маріуполь – локації, де побував воїн у рясах. Всюди було складно по-своєму, втім слово Боже тримало бойовий дух хлопців.

Отець Іван каже: найскладніше було вислуховувати бійців, яким фактично зв’язали руки і ті просто гинули та калічились під ворожим вогнем. Важко було і гамувати їх злість, коли їм віддавали безглузді накази некомпетентне командування. Ще важче боротися із згубною звичкою в армії – алкоголізмом.

Військовий капелан не довго затримається вдома, адже там, на фронті він потрібен. Адже дивне протистояння у багатьох хлопців викликає відчуття несправедливості та часом вони опускають руки, які завжди готовий підтримати отець Іван.

Loading...
Loading...
12:06Переглядів: 1054 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше