Показати меню

Бути чи ні новому спортзалу для дітей-спортсменів – залежить від відповідальності ужгородських депутатів (фото)

dOpapIZr0-s9 липня відбудеться чергова сесія Ужгородської міської ради. Одним із питань, яке буде розглядатися на сесії, буде надання ГО «Ужгородська федерація боксу» приміщення колишньої котельні на вул.Благоєва. В проекті рішення вказано також, що орендна плата за приміщення складатиме 1% від його вартості.
Нагадаємо, що це питання спортсмени намагаються вирішити протягом майже п’яти років. І кожного разу виникали все нові перепони. Як правило, весь цей час багато хто із керуючого міського апарату відверто ставили «палки в колеса». На жаль, деякі посадовці та депутати взагалі не розуміли, навіщо робити новий спортивний гурток та як то можна надати таке приміщення за таку незначну орендну плату. І зовсім не замислювалися, що не у кожної дитини є можливість займатися у «крутих» спортзалах. Якби котельню брала в оренду організація, яка може сплатити гарні «відкати» – то і мови не було б про затягування справи.
А тут – неприбуткова федерація, яка займається виключно підготовкою спортсменів, їх здоров’ям та фізичною формою. Що з них взяти? При цьому, певно, панове депутати забули, що сьогодення дуже жорстоке по відношенню до наших дітей. Багато хто з них зростають без батька: через розлучення батьків, через те, що батько поїхав на заробітки та не може бути із сім’єю поруч. А скільки лишились сиротами через події у зоні АТО. Сьогодні діти – а завтра дорослі вже люди – повинні мати життєвий орієнтир, образ справжнього чоловіка. Адже тренер займається не лише фізичним вихованням. Дуже часто він комусь із хлопчаків психологічно замінює батька або старшого брата, він вислухає, навчить, пояснить…коли потрібно-заступиться, а коли й пожурить. Щоб хлопці росли чоловіками. Щоб могли захистити близьких людей та навіть випадкових перехожих.
fVF_9xClQbgТак що, краще нехай діти спілкуються по під’їздах? Нехай вживають наркотики, нехай пристають до перехожих, нехай постійно сидять за комп’ютерами? Сьогоднішні впливові посадовці завтра будуть потребувати захисту або підтримки. А хто її надасть? Ті, хто в 30 років через наркотики в могилі вже лежать? Чи ті, хто і сам не проти буде поласувати чужим майном?
Чому на таку важливу справу довелося витратити цілих п’ять років? І весь цей час діти тренувалися по напівпідвальних приміщеннях в умовах, рівень яких нижче середнього. При цьому ще й умудрялися завойовувати медалі на Чемпіонатах різного рівня та відстоювати честь Ужгорода – міста, чиї керманичі не дають цим же дітям гідно розвиватися.
Для тих, хто не розуміє, чому плата становитиме «лише» 1% , представники федерації пояснюють: « Наша організація – неприбуткова. Тобто, великих коштів на оплату будівлі ми не маємо. І потім, ще потрібно привести до ладу приміщення, аби там могли займатися спортсмени. Зараз котельна знаходиться в аварійному стані. Окрім голих стін, з яких обвалюється штукатурка, й роздроблених підлоги та стелі там взагалі нічого немає. Нам же дадуть лише котельню, з ремонтом місто допомагати не буде. »
Нагадаємо, що котельня береться в оренду, а це значить, що в бюджет міста будуть надходити кошти, сама ж будівля не буде продана за копійки, як то часто , на жаль, буває в Ужгороді. Вона залишиться у комунальній власності.
Маємо надію, що на цей раз депутати все ж замисляться про майбутнє міста та дітей, які в ньому зростають, та ухвалять рішення на користь спортсменів.

Loading...
Loading...
15:06Переглядів: 1207 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше