Показати меню

Бійці АТО – про події в Мукачеві та про майбутнє ПС

Що думають бійці АТО про майбутнє "Правого сектору"

 В зоні АТО  бійці жваво обговорюють події в Мукачеві, вчинок “Правого сектору” та міркують над тим, як події на Закарпатті будуть розвиватися далі.

Depo.ua розпитав бійців АТО про те, що, на їхню думку,  влада повинна робити з Правим сектором.

“Хочешь щось змінювати – роби це легально”

Сергій Вікарчук, солдат 21 батальйону 56 бригади ЗСУ вважає, що “Правий Сектор” – патріоти, але такими діями як в Мукачевому лише дискредитують себе.

“Правосекі”, вважає Сергій, якщо прагнуть реальних змін, повинні йти у владу і змінювати її зсередини, інакше вони нічим не відрізнятимуться від бандитів.

“Всіх хто незаконно використовує зброю в Україні треба приставити до стіни і розстріляти. Можливо це радикально, але нахєра я тоді воюю? Я тут для того, щоб всі мирні не бачили війни, мої діти теж можуть бути вбиті випадково. І що я теж візьму повний боєкомплект, гранатомет, автомат, гранати і піду воювати з бардаком біля родин “ПС”?» – каже він.

Сергій впевнений, що боротися з безладом у державі треба мирним шляхом.

“Патріоти мають йти в систему і змінювати її, іншого виходу нема – якщо вони так діятимуть і надалі, суспільство їх відторгне. “Правому сектору” треба співпрацювати з владою, втиснутися в керівництво МНС, МВС, інші відомства. Тільки масштабна співпраця і заміна старих на нових. Вони ж хочуть змінити щось, і не хочуть робити це легально, це і є їх провал”, – впевнений військовий.

При цьому він вважає, що “Правому сектору” треба негайно реабілітуватися і продовжувати боронити Україну.

“Вони мегапатріоти і вони тут потрібні, але вони не контрольовані! Я хочу офіційно заявити, що Генштаб працює нормально, а от спецбати своїми діями тільки провокували ворога. Армія має виступати єдиним фронтом, а не кожен сам по собі, вони ж діють локально та не бачать всієї війни, – пояснює Вікарчук. – На війні головна артилерія, вона накриває, а потім мають працювати ті хто зачищає. “Правий сектор” – не ударні війська, а вони всюди піаряться, що вони головні. Без них фігово, але не злагоджено, краще б вони нас тренували… Треба якось домовлятися про злагоджену співпрацю».
Це була провокація для очорнення України”

Андрій Савчук, командир відділення 30-ої бригади вважає, що неможна причісувати під одну гребінку “правосеків” з Мукачева і фронту.

“Правим сектором” просто зіграли. Це була провокація для очорнення України та її патріотів – знайшли слабке місце (патріотизм) та використали це. Красиво розіграли партію”, – пояснює він.

Андрій вважає, що зараз Ярошу треба домовлятися із силовиками.

“Чув, що Ярош з СБУ домовилися у майбутньому стримувати хлопців. Оптимальний варіант – домовлятися з постраждалими, виплачувати компенсації. Тих, хто стріляв видавати на умовах, що їм дадуть умовні строки. Хлопців з Мукачева на передову відправити, а мєнтів прогнати через детектор брехні”, – пропонує він.
“Державі треба не з “Правим Сектором”  воювати, а з корупцією”

Микола Ярошенко – військовий капелан, командир відділення зенітно-артилерійського взводу 30-ої бригади каже, що до “правосеків” на фронті претензій нема, вони виконують обов’язки як патріоти, тому треба боротися конкретно з порушниками закону, а не з усім “Правим сектором”

“Я з повагою відношусь до тих з “ПС” хто воює, але це розборки в стилі 90-х. Я не схвалюю тих, хто в мирному місті розгулює із зброєю. Вони й на Майдані бігали по центру з кулеметами. Це юнацький максималізм я вважаю”, – розмірковує Микола.

Він як і багато інших бійців АТО впевнений, що “Правий Сектор” – не без гріха, але в ситуації з Мукачевим їх підставили, спровокували і роблять це не в перший і не в останній раз.

При цьому капелан вважає, що влада з одного боку і очільники “ПС” з іншого повинні постаратися, щоб зберегти “Правий сектор” як структуру і затягнути його у правове поле.

“Потрібно не з “ПС” воювати, а з бандитами при владі, корупцією, хибною кадровою політикою. “Правий сектор” не можна забороняти, тому що вони розкручені і почнуться ще більші заворушення та акції протесту. Їхня ідея й так поступово згасне, тому що радикальні ідеї в Україні надовго не приживаються”, – вважає він.

Loading...
Loading...
21:55Переглядів: 6588 | Коментарів: 2

2 Відповіді до “Бійці АТО – про події в Мукачеві та про майбутнє ПС”

  1. Пластун коментує:

    Хлопці, це “велика політика” по знищенню українських патріотів, щоб не було народу для третього майдану ! Що, “нова влада” НЕ ЗНАЛА ПРО КОНТРАБАНДНІ МІЛЬЯРДИ У ЗАКАРПАТТІ !? ЩО, АВАКОВ НЕ ЗНАВ, ЩО ГОЛОВНИЙ МІЛІЦІОНЕР В УЖГОРОДІ – БАНДИТ З 2004 РОКУ !? ЩО, ПОРОШЕНКО НЕ ЗНАВ, ЩО У ЗАКАРПАТТІ ВЛАДИ ДЕРЖАВИ НЕМАЄ, А Є ВЛАДА БАНДИТА БАЛЬО, ЯКИЙ ВІДСИДІВ У ТЮРЬМІ ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ, ЩО Є ВЛАДА БАНДИТІВ БАЛОГ, ТА ІНШИХ БАНДИТІВ І БАНДИТИКІВ, ОТИХ ЙОББІКІВ !? ВСІ ВСЕ ЗНАЛИ, АЛЕ ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ, І ВСЯ ТА БАНДА “ВІДСТЬОГУВАЛА” З КОНТРАБАНДИ НА КИЇВ !!! А ВИ ТАМ ПОВИННІ ГИНУТИ, ЩОБ ТА МЕРЗОТА НАЖИВАЛАСЬ !? А ЯК ТІЛЬКИ ЛЮДИ ХОТІЛИ ПОРЯДОК НАВЕСТИ – ТАК ЇХ І НИЩАТЬ !!! І ВИНИЩАТЬ СКОРО ВСІХ !!!!

  2. ВЕСТИ коментує:

    Закон має бути один для всіх. Хлопці за “Праве діло” можливо його і порушили, але має факт підробка відео “Хто перший начав”. І борються вони за нас з вами, Українці! Тому це питання більш політичне ніж юридичне. Але його рішення покаже “хто є хто”.

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше