Показати меню

Закарпатські спортсмени у Середньому мірялися силами, показували свої вміння та частували гостей бограчем (фото)

IMG_3096Вчора, 25 липня, пройшов спортивний фестиваль «Середнє приймає друзів».

Проходить він уже вдруге. Даний фестиваль був організований представниками ГО “Нове покоління смт.Середнє” – братами Євгеном та Анатолієм Щербеями.
Всебічну підтримку в організації цього свята їм надали президент “Ужгородської Федерації Єдиноборств” – Євген Молнар, засновник команди “STREET WORKOUT UZHGOROD” – Владислав Рущак та голова смт.Середнє – Крицкій Емеріх Титусович.

На цей раз бажаючих прийняти участь у змаганнях було стільки, що організаторам навіть довелося замовляти автобус, аби доправити до смт. Середнє спортсменів та глядачів із Ужгорода.

Але одним Ужгородом географія фестивалю не обмежувалась. Тут були спортсмени з Мукачева, з Ужгородського та Мукачівського районів. Загальна кількість присутніх складала більше трьох сотень людей. Кожен бажаючий міг обрати собі вид змагань. І навіть не один.

Перед початком змагань пройшла процедура реєстрації учасників. Після неї з привітальним словом виступили організатори заходу. Анатолій Щербей наголосив на важливості  проведення таких спортивних заходів саме для сільської молоді. Адже в містах доволі багато як спортивних майданчиків, так і залів. А от молодь на периферії, на жаль, такого вибору позбавлена. І саме для того, щоб популяризувати спорт та здоровий спосіб життя, було прийнято рішення організувати спортивний фестиваль.

« Хотів би подякувати своїм друзям Євгену та Анатолію за таку проведену роботу. Окрема подяка спортсменам, активістам та товаришам, які долучилися до нашої команди та доклали багато зусиль для того, щоб сьогоднішнє свято відбулося. Будемо разом активно розвивати спорт по всій області. Тим, хто сьогодні тут вперше, побажаю успіху. Ну а постійним учасникам – покращити свій попередній результат», – продовжив вступну промову Євген Молнар.

Після цього розпочалися змагання. Потрібно відмітити дружню атмосферу змагань. Спортсмени всіляко підтримували один одного, підбадьорювали та шуткували. Дітлахи, які гралися поруч, також не витримали та один поперед одного почали показувати свої вміння на перекладині, на матах та навіть просто на траві.

Аби дати присутнім час відпочити, були проведені показові  виступи по бойовим мистецтвам від учасників ГО “Ужгородська федерація єдиноборств” та молодіжної організації “Молодий патріот”, показовий виступ по важкій атлетиці від майстра спорту України – Стахова Олександра, феєричне шоу від команд “STREET WORKOUT UZHGOROD” та “STREET WORKOUT SEREDNYE”, а також рок-гурту “White Raven”. Завдяки ним  дійство стало вражаючим та незабутньо видовищним!

По завершенню змагань судді визначили переможців, подякували всім за присутність та активну участь у змаганнях. І, як і було обіцяно, пригощали всіх бограчем.

Окремо хотілося б виділити саме атмосферу на стадіоні. Зазвичай на спортивних змаганнях панує дух суперництва та напруженість. Тут же нічого такого взагалі не було. Склалося таке враження, що зібралися давні друзі та просто вирішили помірятися силами. Не в останню чергу це заслуга саме організаторів, адже підготовка була проведена колосальна.

І якщо взяти до уваги якість підготовки, значне зростання кількості учасників та розвиток спортивного руху на Закарпатті, то можна з впевненістю сказати: для наступного  фестивалю одного дня явно буде замало.

Результати змагання такі:

Жим штанги на кількість:
Вагова категорія до 80кг:
1 місце – Туряниця Юрій
2 місце – Крецула Олександр
3 місце – Король Олександр
Вагова категорія вище 80кг:
1 місце – Голик Олександр
2 місце – Вінер Федір
3 місце – Ярович Андрій

Жим гирі:
Вагова категорія до 80кг:
1 місце – Марканич Михайло
2 місце – Білей Юрій
3 місце – Шереш Тіберій
Вагова категорія вище 80кг:
1 місце – Пилип В’ячеслав
2 місце – Желізник Ілля
3 місце – Повханич Іван

Турнік+бруси:
1 місце – Белович Богдан
2 місце – Дудинець Іван
3 місце – Малинич Олександр

Армрестлінг:
Вагова категорія до 80кг:
1 місце – Потураєв Михайло
2 місце – Логойда Артур
3 місце – Малинич Олександр
Вагова категорія вище 80кг:
1 місце – Ярович Андрій
2 місце – Олійник Богдан
3 місце – Марці Жолт

Біг(100м):
1 місце – Кравченко Юрій
2 місце – Куликовський Сергій
3 місце – Довганинець Олександр

Стрибки в довжину(з місця):
1 місце – Туряниця Юрій
2 місце – Туряниця Василь
3 місце – Яноші Томаш

Футбол:
1 місце – ФК Вовкове
2 місце – ФК Баранинці
3 місце – ФК Середнє

Перетягування канату:
1 місце – Середнє
2 місце – Нижнє Солотвино
3 місце – Розівська Січ

Джерело інформації та фото: Ужгородська Федерація Єдиноборств

 

Loading...
Loading...
18:03Переглядів: 1326 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше