imageresize“Говерла” (Ужгород) – “Динамо” (Київ) – 1:4 (0:1)

Голи:Рацин 90+1 – Козак 13, Шапаренко 71, Русин 77, Дубінчак 89

“Говерла”: Блох, Федак, Гогеочак, Минайленко, Боднар, Лебідь, Машталір (Веждел 59), Дрозд, Рацин (к),Антошин (Філіп 74), Галац (Шпак 26).

Тренер – Валентин Слюсар

“Динамо”:Маханьков, Ярмоленко, Чоботенко, Бабан (Кошелєв 79), Дубінчак, Калюжний (к), Кравченко, Шапаренко, Козак (Мочуляк 69), Симчо, Алєксеєв (Русин 74).

Запасні: Фастов, Мазур, Вантух, Лісовий.

Тренер – Соррілья Унаї Мальгоса

Після домашнього матчу з запорізьким “Металургом” на підопічних Валентина Слюсаря чекав ще більш грізний суперник – київське “Динамо”. Своє реноме гранд вітчизняного футболу почав підтверджувати з перших хвилин протистояння. Підопічні іспанського наставника діяли швидше, були точними при передачах та більш технічними й біля володінь Артема Блоха з перших секунд було гаряче. А на 13-й хвилині фланговий прохід Алексеєва завершився прострільною передачею в воротарський маданчик, де її точно замикає Козак – 0:1. Перший тайм так і завершився.

У другій половині зустрічі кияни ще тричі змусили наших хлопців розпочинати гру з центра поля. Голи на різний смак забивали Шапаренко, Русин, який вдало увішов в гру після виходу на поле та Дубінчак.

Господарі адекватно відповіли вже на доданій арбітром хвилині капітан закарпатців Дмитро Рацин пробив з-за меж карного майданчика точно в кут воріт Маханькова. Тож 1:4 – так поступилася наша молодіжна команда