Показати меню

В Мукачеві відбувся семінар делегатів Федерації футболу Закарпаття

1-60-38-300x199У суботу, 15 серпня, в Будинку футболу Федерації футболу Закарпаття в Мукачеві відбувся навчальний семінар делегатів Федерації футболу Закарпаття.

Семінар проводили заступник голови Федерації футболу Закарпаття (ФФЗ), голова інспекторського комітету ФФЗ Віктор Наскалов та голова комітету арбітрів ФФЗ, арбітр Прем’єр-ліги України Ярослав Козик.

Спочатку було проведено аналіз роботи делегатів у першому колі. Вказано на недоліки та позитивні моменти у роботі делегатів. Обговорено найактуальніші проблеми і шляхи їх вирішення. Зупинилися на тих важливих питаннях, вирішення яких сприятиме проведенню матчів на високому рівні, щоб у цей складний час футбол був дійсно спортивним святом для краян.

У роботі семінару взяв участь голова ФФЗ Іван Дуран, який, звертаючись до учасників семінару, зосередив увагу на основних напрямках діяльності, на необхідності дотримуватися футбольних правил і регламенту проведення змагань. Наголосив про взаємодію суддів та інспекторів, усвідомлення спільної відповідальності за організацію поєдинків, а також на необхідності об’єктивного висвітлення всіх подій під час проведення матчів.

В обговоренні активну участь взяли Іван Головко, Федір Варга, Семен Головнич, Ярослав Маєревич, Йосип Шитєв та інші.

На завершення Віктор Наскалов ознайомив присутніх з організацією роботи в другому колі, наголосив на необхідності дотримання своєчасного надання інформації, побажав всім плідної роботи та об’єктивного оцінювання роботи арбітрів.

Джерело: Закарпаття спортивне

Loading...
Loading...
22:42Переглядів: 618 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше