Показати меню

Огляд матчу “Металіст” (Харків) – “Говерла” (Ужгород)

imageresize16 серпня у 5-му турі чемпіонату України з футболу «Ліга Парі-Матч» ужгородська «Говерла» гостювала в Харкові, де зіграла звітний поєдинок проти місцевого «Металіста».

Ще до гри наставник закарпатців Вячеслав Грозний був розлючений чи-то на журналістів, які на його думку цькують його особисто замовними статями, чи на інші проблеми в клубу. Тож їхав до столиці Слобожанщини тренер в не в доброму гуморі, а тим паче команда добиралася до місяця призначення потягом із пересадкою у Львові.

Тим не менш, підопічні Вячеслава Вікторовича в першій половині гри по-справжньому підняли настрій наставнику – реалізувавши дві свої нагоди. Спочатку після подачі з кутового на 38-й хвилині двобою центрбек ужгородської команди Віталійс Ягодінскіс опинився в тому місці, де й потрібно, підставив ногу й спрямував м’яч в дальній від кіпера харків’ян кут воріт – 1:0. А через хвилину вже нападник закарпатців Дмитро Хльобас скористався непорозумінням гравців «Металіста», які намагалися винести головою м’яч, натомість збилися один із одним. Юркий Д. Хльобас підхопив м’яч, фінтом прибрав захисника і з правої ноги потужно пробив у ближній кут – воротар харківської команди Сергій Погорілий був безсилим щось виправити – 2:0 на користь «Говерли».

Правда. до кінця тайму господарі зуміли один м’яч відквитати – півзахисник «Металіста» Сергій Рудика після подачі кутового виграв у захисників позиційну боротьбу й головою спрямував м’яч повз нашого воротаря.

Друга половина матчу проходила в обопільній боротьбі, гравці не шкодували ані себе, ані суперника, боролися на кожній ділянці поля. Видно, що господарі не хотіли миритися з таким результатом і таки зуміли зрівняти результат вже під завісу поєдинку. І знову реалізували подачу з кутового – захисник господарів Дмитро Рижук зумів продавити нашого Дмитра Єременка і головою вколотив м’яч у сітку наших воріт. Тож 2:2 – бойова нічия в Харкові.

Голи: Рудика 42, Рижук 86 – Ягодінскіс 38, Хльобас 39

“Металіст”: Погорілий – Рижук, Путівцев, Полянський, Соболь – Рудика, Ковальчук, Назаренко (Прийомов 58) – Чурко (Бобко 87), Льопа – Бесєдін (Куліш 80)

“Говерла”: Рудько – Кутас, Ягодінскіс, Лухтанов, Цуріков – Чумак, Люлька – Сергійчук (Єременко 81), Гемега, Кузик (Гончар 90+5) – Хльобас

Попередження: Назаренко 37, Льопа 79 – Люлька 53, Кутас 70, Ягодінскіс 90+2

Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)