Показати меню

Студенти угорського інституту в Берегові свій навчальний рік розпочали у церкві (фото)

школа21 вересня студенти-першокурсники Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ (ЗУІ), який розміщений у Берегові, ознайомилися з аудиторіями навчального закладу, а потім разом з викладачами вирушили до церкви.
У римо-католицькому костелі священики різних конфесій провели екуменічне служіння і благословили нових спудеїв на добре навчання.

Закарпатський угорський інститут проводив вступну кампанію з 10 по 31 липня 2015 року. За словами секретаря приймальної комісії Імре Сокала, до середини липня до ЗУІ надійшло більше 600 заяв.

Найпопулярнішими спеціальностями серед абітурієнтів є «Дошкільна освіта» та «Соціальна педагогіка». Охочих отримати кваліфікацію вихователя майже вчетверо більше, ніж вакантних місць: на 25 місць – 84 заяви. А здобути освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» мають намір 85 абітурієнтів, натомість вільних місць всього 20.

До популярних напрямів відносять і «Туризм», «Прикладну математику» та «Бухгалтерський облік», на які також поступило більше заяв, аніж вакантних місць.

Більшість абітуріентів закінчили школу з угорською мовою навчання, але також подали заяви такі, хто отримав базову середню освіту в українській школі – як угорці, так і українці.

У порівнянні з минулорічними показниками, цьогоріч охочих здобути освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» поменшало. Припускають, що причиною цього є нездача ЗНО або соціально-політична ситуація, в якій опинилася країна.

Найпопулярнішою спеціальністю серед вступників, які хочуть отримати ступінь бакалавра, є «Англійська мова та література».

Beregovo.Today

Loading...
Loading...
15:32Переглядів: 772 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше