Показати меню

В “Галереї ІЛЬКО” до Дня художника відбувся вернісаж виставки “Осінній салон” (фото)

cb69c50-img-5199В Мистецькому центрі “Галерея ІЛЬКО” відбувся вернісаж виставки “Осінній салон”. Виставка приурочена до дня художника.

За словами організаторів, вона покликана нагадати про кращі традиції салону, з належним відбором у якісному сенсі та ретельним виваженим підходом до таких речей як матеріал, думка та естетика.

Участь у виставці взяли 23 художники, які представили близько шістдесяти робіт. Експозиція формує своєрідний місток між звичним глядачеві традиційним та сучасним мистецтвом, розкриває творчий потенціал нашої культури в умовах реального часу. Представлені роботи є дуже різноплановими. Тут і класичний живопис, і графіка, і роботи з глини, і технічні ноу-хау. Такими є роботи київського митця Степана Рябченка, які надруковані на алюмінії.

«Ідея моїх робіт чиста в проста. Я зображаю комп’ютерні віруси. Простіше кажучи, я створюю їм обличчя. Я описую те, що неможливо описати», – зазначив художник. Також він розповів, що образи з’являються на основі літературного опису вірусу, історії його створення та можливих наслідків.

Триватиме виставка до кінця жовтня.

Джерело: goloskarpat.info

Loading...
Loading...
19:22Переглядів: 1093 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше