Показати меню

Михайло Цірик: Через бездіяльність Уряду десятки тисяч закарпатців можуть залишитися без роботи

????????????????????????????????????

Кандидати в обласну раду від «Опозиційного блоку» на останньому засіданні обласної ради виступили з ініціативою до Уряду: прийняти постанову про митне оформлення пиломатеріалів та ввести в дію сертифікати, які були видані ще на початку вересня, але так і не стали дійсними.
Десятки фур по кілька днів поспіль простоюють на закарпатських митницях, через те, що на кордоні відмовляють у митному оформленні пиломатеріалів. Митники відмову аргументують нововведеннями в Законі «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

Але, до початку дії законодавчих змін Уряд України повинен був видати постанову на видачу сертифікатів згідно нововведень. Урядовці у термін в три місяці – не вклалися. Тому, на митницях – черги і простій.
Михайло Цірик, депутат Закарпатської обласної ради, голова комісії з питань екології та використання природних ресурсів, кандидат в депутати до обласної ради від «Опозиційного блоку» прокоментував ситуацію:
«Це все призводить до призупинення роботи деревообробних підприємств, а це – десятки тисяч робочих місць Закарпаття. Адже ця галузь – одна із провідних в області. Ці дії призводять до зупинення надходження валютної виручки в нашу державу, а перед початком опалювального сезону кошти у державі вкрай потрібні».
Ініціативу депутатської групи – підтримали. Відповідне звернення буде надіслане до Уряду.

Прес-служба Закарпатської регіональної організації
політичної партії «Опозиційний блок»

Loading...
Loading...
14:09Переглядів: 687 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше