Показати меню

Ми прагнемо для кожного українця безпеки, добробуту та гарантії соціальної захищеності від держави, – Олександр Ледида

ЛедидаГолова обласного осередку партії «Опозиційний блок» розповів про очікування напередодні виборів до місцевих органів влади:
Олександре Олександровичу, виборча кампанія, фактично, закінчується. Ви очолюєте «Опозиційний блок», тож цікаво: відчуваєте тиск або якісь репресивні дії з боку влади чи правоохоронців?
– Загалом кампанія проходить доволі спокійно, і, сподіваюся, ексцесів уже й не буде. Маю значний досвід ведення виборчих перегонів, і мене навряд чи зможуть налякати якісь сюрпризи. Тиску як такого нема.
– Тобто нинішню кампанію не можете назвати брудною?
– Певною специфікою цих виборів на Закарпатті є протистояння між двома політичними силами, і в цьому протистоянні вистачає бруду. Я ж ніколи не вдавався до брудних технологій і зараз їх не використовую. Ми якщо й критикуємо, то наша критика конструктивна. Ми вважаємо, що влада дійсно повинна більше опікуватися власним народом, бо зараз люди, фактично, не живуть, а виживають.
Ми не можемо обійти стороною погіршення соціальних стандартів у країні або не можемо стояти осторонь встановлення непомірних тарифів за комунальні послуги. І говоримо про це не лише зараз, під час кампанії.
– Хто зараз у Вашій команді? Відомо, що багато Ваших колишніх соратників пішли в лави інших політичних сил…
– Те, що хтось пішов до інших політичних сил, також є певним позитивом. Відбулося природне очищення. А ті, хто залишився, – це надійні соратники, з якими є порозуміння й можливість продуктивно працювати.
– Це люди, котрі не злякалися ярликів, які вішають на представників колишньої влади?
– Ярлики, які вішають на представників колишньої влади, є політтехнологією. Навіть ті, хто розробляє та розповсюджує ці ярлики, прекрасно розуміють, що насправді в колишній владі було багато справжніх патріотів країни, досвідчених лікарів, інженерів, науковців, освітян. Людей різних професій, які були і є відданими своїй справі. Вішати один ярлик на всіх є абсурдом. Будь- яку людину потрібно оцінювати за її вчинками та діями. Мені нема чого соромитися за свої дії. Так, я був членом партії влади, але для мене головним завданням на посаді керівника краю було зробити максимальну користь для Закарпаття та закарпатців. Нові школи та дитячі садочки, спортивні зали та майданчики, басейни й автономні котельні, лікувальні заклади, оновлена площа Народна в Ужгороді та фонтан – усе це я робив для закарпатців. Я радий, що за часи свого керівництва областю зміг очистити Закарпаття від пестицидів, які отруювали воду та землю. Це був один із найскладніших проектів. Але вважаю, що це мій внесок у наше здорове майбутнє покоління.
І ще одне. Пригадуєте, як у період Майдану по всій країні проливалася кров? А Закарпаття було єдиною областю, де цього не сталося. Бо навіть одна краплина крові не варта ніякої влади. Я все зробив для того, щоб у краї брат на брата не пішов. І я горджуся тим, що разом із командою однодумців зумів стільки доброго зробити для нашого краю. І чіпляти до нас ярлики є нелогічним.
Хочете довести, що ви кращі, то зробіть щось більше й краще, і ми тільки будемо вдячні. А ярлики залиште при собі.
– З якою програмою йдете на ці вибори?
– Коли країна, фактично, опинилася в стані війни, на якій гинуть тисячі громадян, у всіх людей зі здоровим глуздом є одне єдине бажання – мир! Досить горя в наші сім’ї, досить розрухи. Ну, а після досягнення миру вже можемо говорити про розвиток економіки країни та соціальних стандартів.
Ось це й є нашою програмою. За це ми й боремося: щоб кожен громадянин почував себе у безпеці, був матеріально забезпеченим та мав соціальні гарантії від держави.
– У Вас були доволі гучні заяви щодо укрупнення регіонів. Це не
програмні лозунги?
– Звичайно, ні! Про це я говорив би будь-коли, а не лише під час кампанії. Зрозумійте, хтось десь у Києві під прикриттям так званої територіально- адміністративної реформи вигадав так зване укрупнення областей у регіони. І просто собі обвів на карті олівцем західні області України в один так званий Галицький адміністративний регіон із центром у Львові.
Хіба це нормально? Хіба ці «фахівці» у київських кабінетах настільки неосвічені, що не розуміють специфіки нашого краю? У нас зовсім інша історія та ментальність, інші культурні звичаї, навіть мова! То як ви собі уявляєте входження Закарпаття до Галичини? Звичайно, я виступив проти
можливості такого об’єднання. Це моя принципова позиція: Закарпаття – не Галичина!
– Що хочете побажати виборцям?
– Я вірю в мудрість закарпатців. Просто порівняйте, що ви маєте від дій нинішньої влади, і як воно було раніше. Порівняйте свої заробітки, свої пенсії, порівняйте платіжки за газ, електрику та воду – і ви зрозумієте, що одна справа говорити, а зовсім інша – робити.
І я знаю, що вся моя команда – це, в першу чергу, люди, які люблять Закарпаття й готові працювати на його розвиток. А це головне, що зараз потрібно всім нам.
Галина СОЛОДКА, «Закарпатська правда»

Loading...
Loading...
10:05Переглядів: 1345 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше