Показати меню

Скільки коштує майбутнє закарпатських дітей?

11205986_159596341056776_7807803558973603608_nЗ таким питанням на своїй сторінці в мережі Фейсбук звернувся до мешканців краю місцевий громадський активіст Євген Молнар. Чи готові закарпатці на найближчих виборах продати свій голос, а разом із ним і майбутнє своїх дітей лише за 200 гривень?
У своїй публікації Євген закликає закарпатців проаналізувати співвідношення обіцянок та зроблених справ тих людей, які намагаються пройти до місцевої влади. Та лише після цього усвідомлено зробити свій вибір.

Текст публікації наводимо повністю:
«У закарпатців залишилося всього лише два дні для того, щоб визначитися, кого ж підтримати на виборах.
Кажуть, що вибори у місцеву владу не настільки важливі, як до Верховної Ради України. Я ж так не вважаю. 25 жовтня кожен з нас буде робити вибір за себе і своїх дітей. Як виглядатиме Ужгород, як буде розвиватися край – це наша з Вами відповідальність. Кожного з нас.
Чи безпечно буде вечорами виходити на вулицю, чи приємно прогулятися по місту, чи буде де відпочити на вихідних з сім’єю, чи будуть у нас робочі місця і гідна оплата -не за кордоном, а тут – на Закарпатті? Це все залежить саме від місцевої влади, адже саме вона створює умови для розвитку бізнесу, туристичного напрямку. Саме від місцевих депутатів будуть залежати умови навчання в школах для наших дітей, стан поліклінік і лікарень для наших батьків, зовнішній вигляд міста – для наших гостей і житлово-комунальні умови – для кожного з нас. Це те, з чим ми стикаємося постійно, день за днем. З усього цього і складається наше життя. Так що не варто недооцінювати значення майбутніх виборів.
Хочеться, щоб люди приділили увагу цьому питанню і ретельно подумали, проаналізували всю ту інформацію, яка сьогодні ллється з усіх джерел. І зробили усвідомлений вибір.
Не так багато часу минуло з дня попередніх виборів. І скільки ж тоді було обіцянок і клятв! Але … Де ж ті досягнення? Де робота, проведена на поліпшення умов життя на Закарпатті? Війна заважає? Економіка занепала? А чи не було обіцянки, що після виборів військові дії на сході України будуть одразу припинені, і вся країна повернеться до мирного життя? А потім пішли нові обіцянки: забезпечити українським військовослужбовцям гідний рівень зарплат. А замість цього тільки й надходять новини про постійне підвищення тарифів на газ, електроенергію, воду, квартплату тощо. Ціни на продукти та ліки зростають з космічною швидкістю. Якщо два роки тому бабця в аптеці купувала упаковку таблеток, рік тому – пластинку, то сьогодні вона вже просить відрізати всього лише парочку таблеток. Просто щоб дотягнути до завтра. А в цей час ми тільки й чуємо, як доходи людей, що знаходяться біля керма, зростають за рік як не в 5, так в 7 разів. І вимірюються вже мільярдами гривень.
«Цього року ми обіцяємо обіцяні обіцянки переобіцяти»? Тисячі людей віддали свої життя за ці порожні обіцянки. Вони щиро вірили, що країна підніметься. Але досі кожен з нас не може з упевненістю сказати, з чим завітає до нас новий день. Ми не знаємо, де ми будемо працювати і чим годувати дітей. А ті люди, які так голосно кричали про свої плани і при цьому поставили Україну на коліна, знову намагаються протягнути своїх ставлеників до управління. Тепер уже на місцевому рівні, щоб мати абсолютну владу.
Не можу спокійно ставитися до того, що відбувається в області, в Ужгороді. Тому я йду на вибори в якості кандидата в депутати Ужгородської міської ради та Закарпатської обласної ради. Так, за час моєї громадської діяльності було зроблено чимало добрих справ. Але я знаю, що можу ще більше. Вибрав для себе політичну партію «Опозиційний Блок». Упевнений, що з тими людьми, які знаходяться поруч зі мною, ми доб’ємося по-справжньому гідного рівня. Ніхто з нас не займається пустопорожнім базіканням, кожне слово підкріплено серйозними справами. Незалежно від того, дізнається про них хто-небудь чи ні. Саме такий підхід до справи і ріднить мене з «Опозиціним Блоком». У партії на сьогоднішній день досить великий рівень прихильників. І все тому, що робота дійсно йде.
Закарпаття – особливий край. Тут всі один одного знають. А тому не варто великих зусиль дізнатися про діяльність тієї чи іншої людини. І зрозуміти, хто працює на свої кишені, а хто – для людей. Ви уважно придивіться, і зрозуміти це буде зовсім просто.
Звертаються до місцевого активіста прості люди по допомогу? При цьому за просте «дякую»? Це означає, що він вже комусь допомагав, не тільки за себе переживає. Якщо у людини в крові – допомагати, то вона й залишиться такою до кінця життя.
Роздає кандидат гроші перед виборами? Значить, буде їх потім «відбивати»: брати хабарі, займатися махінаціями і т.п. Якщо людина все життя думала про себе, і тільки один місяць – про колір лавок у дворах, то так все і залишиться на колишньому рівні. А вона й далі буде постійно думати про себе, а за місяць до виборів – знову про лавки.
На жаль, не багато хто розуміє, що за 200-500 гривень людина себе продає. Себе, своє життя і майбутнє своїх дітей. Чи будуть депутати, які купили собі владу у такий спосіб, піклуватися про населення? Ніколи! Про яке майбутнє наших дітей ми можемо говорити, якщо будемо його власноруч продавати. Невже воно коштує всього лише 200 гривень?
Вважаю, що кожне слово має бути підкріплено конкретними діями. І це зовсім не фарбування лавочок перед виборами. Це постійна робота. З року в рік. І кожен кандидат у депутати повинен бути готовий до того, що крім похвали та подяки він за таку роботу не отримає більше ніякої вигоди. Максимум – це усвідомлення того, що зроблено щось дійсно важливе для людей.
Розуміючи це, я йду на вибори. І звертаюся до моїх друзів, близьких і до людей, які знайомі зі мною і моєю діяльністю. Прошу Вас підтримати на виборах до Ужгородської міської та Закарпатської обласної рад мене та політичну партію, яку я представляю на своєму виборчому окрузі, а саме – «Опозиційний Блок».
№ 8 В БЮЛЕТЕНІ ДО УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
№ 11 В БЮЛЕТЕНІ ДО ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Нагадаємо, що до виборчого округу, який представляє Євген Молнар, входять наступні вулиці:
вул.Лесі Українки
вул.Митрака
вул.Мукачівська
вул.Робоча
вул.Руська
вул.Станційна
набережна Православна
пров.Баконія
вул.Одеська
просп.Свободи: 50–65
вул.Гагаріна
вул.Лавріщева
вул.Коритнянська
вул.Коцюбинського
вул.Українська
вул.Антонівська
вул.Дворжака
вул.Чкалова
вул.Східна
вул.Золота
вул.Дендеші
вул.Болотинська
вул.Багратіона
вул.Лобачевського
вул.Коритнянська
вул.Анкудінова
мікрорайон Горяни
мікрорайон Радванка

Loading...
Loading...
19:36Переглядів: 814 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше