Показати меню

Євген Мураєв: реальної роботи по зниженню ціна на газ влада робити не буде!

882554341e17f5647153195e27cd1dbeЗниження ренти на видобуток газу – це не зниження тарифів, це черговий передвиборчий популізм і у виграші від закону Тимошенко – приватні фірми. Про це заявив народний депутат, член фракції Опозиційного блоку Євген Мураєв.
За його словами, власних запасів газу в Україні – на сто років, якщо здобувати потрібні нам 40 мільярдів кубів на рік, і енергетична незалежність насправді може стати частиною національної ідеї та стратегічним завданням країни. «Якщо влада, в особі Тимошенко, заявляє, що в розвитку українського газовидобутку їй заважає корумпований” Нафтогаз “- нехай вона його ліквідує, як посередника. Якщо коаліція, в особі Тимошенко, переконана, що націоналізація приватних нафтових і газодобувних компаній – це вирішення проблеми енергонезалежності країни, а не державне рейдерство – нехай на найближчій же сесії приймає закон про націоналізацію. Упевнений, що кожна людина в Україні підтримає і зміцнення енергетичної незалежності, і справедливі тарифи, і зростання економіки », – підкреслив Мураєв.
При цьому він зазначив, що така пропозиція тим більше має бути підтримано Тимошенко, тому, що саме вона завдала Україні величезної шкоди. «Якщо війна забрала у країни приблизно 2,5 мільярда доларів, то колишня прем’єр-міністр одним розчерком пера під газовим контрактом позбавила нас від 15 до 27 мільярдів», – нагадав народний депутат. Разом з тим, він висловив упевненість, що справжньої роботи, спрямованої на зниження ціни газу і збільшення власного видобутку не буде.
«Не буде тому, що для корумпованої влади це просто не вигідно, тому, що саме вона основний вигодонабувач від всіх корупційних схем, які роблять простого українця рабом, який буквально працює за їжу. У цьому законі тільки один позитивний момент для країни: створюються правила гри і можливість розвитку газодобувної галузі, які дають шанс Україні стати вільною і незалежною від країн експортерів газу. Ми голосували за нього, розуміючи, що це майбутнє країни, а не брехливі посили виборчої компанії », – заявив Мураєв.

Loading...
Loading...
16:16Переглядів: 477 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше