Показати меню

Євген Мураєв: без зміни курсу Україні загрожує економічна катасрофа

0c54526483e252725bba49c1f8cf28b2Україні потрібна термінова зміна політичного і економічного курсу, інакше її чекає катастрофа.

Так народний депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв прокоментував прогноз Нацбанку про те, що падіння ВВП в 2015 році складе 11,5%.
«Минулого року НБУ прогнозував падіння 8,3%, а в реальності воно склало 14,8%. Цього року прогноз 11,5%, і з жахом можна уявити, що буде в реальності. Буде катастрофа », – заявив Євген Мураєв.
За словами політика, такого обвального падіння економіки не було з початку 90-х, коли ламалася економічна модель, і рвалися виробничі зв’язки.
«Ні криза 1998 року, ні криза 2008 року не били по країні так сильно, – додав він. – Подальше збереження тенденцій 2014-го і перших дев’яти місяців 2015 загрожує залишити від нашої економіки руїни. Тому необхідно терміново відмовитися від політичного й економічного курсу, обраного українською владою після перемоги Майдану ».
«Потрібен новий курс, і Опозиційний блок може його запропонувати.

Ми розробили план порятунку України, який включає в себе реалізацію Мінських угод і встановлення миру на основі самобутності регіонів, заморожування зростання цін, відновлення промисловості та створення нових робочих місць. Тільки при виконанні такого плану у країни є майбутнє », – резюмував Євген Мураєв.

Loading...
Loading...
11:40Переглядів: 730 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше