Показати меню

Спортсмени Ужгородської Федерації Боксу прославили рідне місто на всю країну (фото)

222-24 квітня в м. Дрогобич пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуна». Участь в ньому приймали й наші хлопці – спортсмени Ужгородської Федерації Боксу. Виховує хлопців тренер Роберт Юрош, всебічну підтримку в процесі підготовки спортсменів надає Президент Федерації Степан Молнар.
Спортсмени Ужгородської Федерації Боксу змушені показувати свій професіоналізм і високий рівень підготовки, приймаючи участь у чемпіонатах з інших видів спорту, так як керівництво обласної федерації боксу вибрало незрозумілий шлях для багатьох спортсменів у розвитку такого виду спорту як бокс.
Аби не зупинятися на досягненнях та отримувати справжні стійкі результати, керівництвом Ужгородської Федерації Боксу було прийняте непросте, але дуже важливе рішення. Так, було вирішено ні в якому разі не зупинятися у розвитку боксу в нашому краї, яких би зусиль це не коштувало. Крім того, постійно покращувати рівень підготовки спортсменів. І не на словах і в інтернет виданнях,як це роблять деякі організації, а в реальних спортивних залах. До речі, таких залів у Федерації вже 3. І тренуються в них 100 спортсменів.1 (1)
Таке рішення вже приносить свої плоди: з Дрогобича спортсмени Ужгородської Федерації Боксу повернулися з перемогою. Привезли в рідне місто цілих три нагороди:
Псайко Ерік – 14 років (63 кг), у лайт-контакті посів 1 місце;
Бурянський Дмитро – 17 років (63 кг), лайт-контакт – 2 місце;
Бандура Юліан – 8 років (25 кг), лайт-контакт – 3 місце.

Loading...
Loading...
19:47Переглядів: 1679 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше