Показати меню

Як псевдоактивісти гальмують розвиток Ужгорода (фото)

232fc73c-baa5-45d6-afd7-df1aa268bbc7_w640_r1_s_cx18_cy18_cw82Останніми роками стала прослідковуватись певна тенденція в громадському житті краю. З’явилися підводні течії, які мають негативний вплив на громадську думку.

Так, в Ужгороді вже кілька років працюють так звані “громадські активісти”, головною метою яких є застопорити працю в напрямку розвитку нашого міста. Дуже вони полюбляють смачно обговорювати надумані ними проблеми. При цьому ніяких конкретних пропозицій та дій не пропонуючи. Така собі “біганина з прапорцями”.
Так було під час протидії з благоустроєм площі Народної. Гучні гасла і більше нічого. А будівництво тим часом тривало. Тепер же ця площа стала улюбленим місцем відпочинку городян та предметом гордості. Як відмітив на своїй сторінці в мережі Фейсбук головний архітектор Народної площі Володимир Павлей, вона стала єдиним реальним досягненням у сфері урбанізму обласного центру:


“Фото єдиного реального досягнення у сфері урбанізму обласного центру, здійсненого завдяки діям адекватних людей, котрі завжди є у владі та суспільстві при протидії з боку неадекватних.”

Як бачимо, шановні ужгородці , ті ж самі проблеми та дуже подібна протидія з залученням “громадських активістів” триває й досі. Яскравим прикладом такого стану є ситуація з ресторанним комплексом “Корона”. волошин

І це при тому, що проблем з проектуванням та законністю реконструкції комплексу нема жодних, все робиться у відповідності з вимогами чинного Законодавства.
Більш детально про проект реконструкції та підготовчі роботи, що наразі тривають в “Короні”, розповів на своїй прес-конференції Іван Волошин.
Висновок знаходиться просто на поверхні.

10689655_879724412049648_7409573466174587530_n

Певні люди дуже зацікавлені в тому, аби Ужгород не розвивався в урбаністичному, архітектурному та, як наслідок, туристичному плані.
Як і у випадку з реконструкцією площі Народної, прослідковується фаховий підхід з боку деструктивних сил, котрі бажають тримати все лише під своїм контролем. Ненаситні, малокультурні, аморальні в засобах, ці псевдо активісти створюють проблемита заважають прогрессу.

Конструктивний висновок – таких от «турботливих» осіб слід взагалі усувати з будь-яких сфер впливу.

Loading...
Loading...
20:51Переглядів: 1405 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше