Показати меню

Четвертий етап чемпіонату України з гірських гонок пройде на Ужоцькому перевалі

561994_01Черговий, четвертий етап чемпіонату України з гірських гонок пройде біля самого кордону України, Польщі та Словаччини.

Ужоцький перевал, на відміну від інших місць проведення змагань з гірських гонок, відомий не стільки автомобільною дорогою, скільки залізницею. Одна з найстаріших магістралей, введена в експлуатацію ще в 1872 році, на даний момент вважається однією з найкрасивіших гірських залізниць країни. Чи жарт – на досить короткій відстані вона проходить через цілих 14 тунелів!

Саме в одній з точок перевалу, де сходяться автомобільна і залізна дороги, традиційно розташовується фініш траси гірської гонки «Бескид», яку традиційно проводить Галицький Автомобільний клуб. У нинішньому сезоні Ужоцький перевал цілком може стати місцем вирішального бою за титул в абсолютному заліку – не виключено, що доля чемпіонства вирішиться достроково.

Місце майбутньої битви – це траса довжиною майже 4 км, що має відчутний – 211 метрів, – перепад висот. При цьому складається вона з 10 правих і 12 лівих поворотів, серед яких є як швидкісні, так і повільні «зворотні». Сказати, що ця траса небезпечна – не сказати нічого. Якщо ж на перевалі йде дощ, ризик для спортсменів зростає багаторазово.

Саме ця небезпека траси є однією з причин того, що окремого заліку для аматорів (спортсменів-любителів, який виступає на автомобілях без каркаса безпеки) в даній гонці не буде. Безумовно, це суттєво вплине на наповнення каналу – на даний момент список попередніх заявок налічує всього 8 учасників. Залишається сподіватися, що в найближчі дні він виросте – наприклад, за рахунок спортсменів, які планують стартувати в етапі ралійного чемпіонату «Ворота України».

Нагадаємо, що згадані гонки традиційно проходять одна за іншою – «Бескид» в п’ятницю, 10 червня, «Ворота України» – в суботу і неділю, 11 і 12 червня.

Loading...
Loading...
16:03Переглядів: 470 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше