Показати меню

В Ужгороді відбудеться щорічний турнір Uzhgorod Challenge

14354931_2612549422103796_4178935161443768015_n24 вересня в спортивному комплексі ” Карпати Арена ” ранчо ” Золота Гора ” відбудеться щорічний турнір Uzhgorod Challenge. Попередні бої будуть проходити з 11-00, а основний гала – вечір починається о 18-00 протистоянням збірної команди Германіі проти збірної Західної України.

Організовує та проводить турнір Ужгородська Федерація Боксу та Союз Вірмен України. Нагадаємо що такий захід проводиться в Ужгороді вже не вперше.

Впевнений, що ця традиція матиме продовження. Адже бачу, що проведення такого роду заходів дійсно потрібне та має популярність серед спортсменів, -каже Президент Ужгородської Федерації Боксу Степан Молнар, завдяки невпинній праці якого вдалося підняти бокс у місті на дійсно високий рівень.- Розвиток боксу в Ужгороді розпочався саме з нашої Федерації. Я сам з дитинства займаюся спортом, а тому розумію, наскільки необхідно дітям розвиватися фізично. І бачив, що вони дійсно прагнуть займатися спортом. З гордістю визнаю, що діти, які займаються у нас, дуже талановиті, цілеспрямовані, активні. Доказом цьому служить кількість здобутих ними призових місць. Що стосується турніру, то такі заходи необхідно проводити як початок спортивної кар’єри для тих, хто прагне і надалі розвиватися у боксі. Щоб діти впевнено почувалися на змаганнях, щоб вчилися виступати на публіці та обов’язково виходили на всеукраїнський рівень. Всім учасникам турніру побажаю вдачі, впевненості в своїх силах, подальшого розвитку в спорті та, звичайно, перемог!”


 

Loading...
Loading...
20:06Переглядів: 911 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше