Показати меню

Завтра ввечері Ужгород залишиться без водопостачання

1474270644_57d0264653daaПро це повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород».

Протягом 2-3 вересня, проводились роботи по ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі, в районі провулка Соляного. В ході робіт, виявилось, що відновити пошкоджену ділянку колектора технічно неможливо. Замість неробочої ділянки, було змонтовано тимчасову, аварійну лінію колектора.

На даний час, завершується перший етап робіт по прокладенню нової лінії каналізаційного колектора, довжиною понад 70 м та діаметром 800 мм, з винесенням його за межі приватної забудови та облаштуванням каналізаційних колодязів.

В зв’язку з неможливістю проведення робіт по переключенню старого колектора на нову лінію, при одночасній подачі водопостачання, яке зумовлює постійний притік нечистот, що стікають в каналізацію – вимушені з 20:00 середи (21 вересня) та до завершення робіт, припинити водопостачання з Минайського водозабору.

Без водопостачання залишиться: лівобережна (в тому числі, прилеглі населені пункти та населені пункти, що відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережна частина міста (район вулиць Митна, Собранецька, Загорська, Єньківська, Гвардійська, Івана Франка, Щедріна, Довженка, набережна Незалежності).

Інформація щодо ходу робіт та терміну відновлення водопостачання буде оприлюднена додатково, в четвер (22 вересня).

Loading...
Loading...
16:20Переглядів: 1243 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше