Показати меню

Uzhgorod Challenge стає міжнародним (ексклюзив, фото)

i9fllidaxq24 вересня в спортивному комплексі ” Карпати Арена ” на території готеля-ранчо ” Золота Гора ” (с. Барвінок Ужгородського району) відбудеться щорічний турнір Uzhgorod Challenge. Турнір проводиться під патронатом Союзу Вірмен України в Закарпатті (представник – Андранік Нікогосян) та Ужгородської Федерації Боксу.

Захід вже став щорічним. В цьому році Uzhgorod Challenge виходить на новий рівень. Він стає міжнародним, адже в цей раз у змаганнях бере  участь збірна команди Германіі.

Напередодні змагань нам вдалося поспілкувалися з Президентом Ужгордськаї Федерації Боксу – Степаном Молнаром. Саме завдяки його невпинній праці вдалося підняти бокс у місті на дійсно високий рівень.

      -Такий захід проводиться нами вже не вперше. Проведення такого роду заходів дійсно потрібне та має популярність серед спортсменів. Тож впевнений, що ця традиція матиме продовження.

      Розвиток боксу в Ужгороді розпочався саме з нашої Федерації, – розповідає про історію розвитку боксу на Закарпатті Степан Монар.- Я сам з дитинства займаюся спортом, а тому розумію, наскільки необхідно дітям розвиватися фізично. І бачив, що вони дійсно прагнуть займатися спортом. Лише була істотна проблема: роками бокс був досить занедбаним видом спорту на Закарпатті. Тож довелося створити Федерацію, підібрати професійних тренерів, залучити фінансування. Завдяки цьому рівень підготовки наших спортсменів значно підвищився. . З гордістю визнаю, що діти, які займаються у нас, дуже талановиті, цілеспрямовані, активні. Зараз вони вже беруть участь у змаганнях не лише місцевого значення, а й на міжнародній арені.

Нещодавно Федерації вдалося отримати в оренду приміщення, яке буде використовуватися в якості залу для занять боксом. Наразі там ведуться ремонтні роботи, і вже зовсім скоро діти зможуть займатися у спеціально обладнаному приміщенні, яке відповідатиме всім сучасним вимогам професійного спорту. Подібним залом вже є діючий спортзал “Спорт-Лідер”, на базі якого вже активно проводяться заняття та змагання.  І вже є певні успіхи: наш спортсмен Василь Морквич зайняв перше місце у ваговій категорії 74 кг та здобув звання майстра спорту України на Кубку України зі спортивного й бойового самбо серед дорослих. Тож, найближчим часом в місті буде вже два спеціалізованих зали, де буде проходити професійна підготовка не лише з боксу, а й бойового самбо, а також дзюдо та тайського боксу.

  -Будемо виховувати справжніх майстрів спорту! Що стосується турніру, то такі заходи необхідно проводити як початок спортивної кар’єри для тих, хто прагне і надалі розвиватися у боксі. Щоб молоді спортсмени впевнено почувалися на змаганнях, щоб вчилися виступати на публіці. Адже наступним кроком для них буде вихід на всеукраїнський рівень, – запевняє Президент Федерації.- Всім учасникам турніру побажаю вдачі, впевненості в своїх силах, подальшого розвитку в спорті та, звичайно, перемог!

 

Loading...
Loading...
14:12Переглядів: 842 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше