Показати меню

На Ужгородщині проводять масштабні навчання для військових (Відео)

b347aa7c1905f0b82945ecfd16cd55fa.i600x406x475З самого ранку тут не змовкають постріли. Гатять із великих і малих калібрів – тут військові відточують свої навики.
військовослужбовець ЗСУ
Відповідно до вимог курсу стрільб – особовий склад не просто стріляє в поле по цілям, а дається конкретна ціль, ведеться коригування вогню, задача ставиться на ураження конкретних цілей.
Крім досвідчених інструкторів вчать новачків і військові, які вже добре знають, що таке війна та як діяти у бойовій ситуації. Головне точність і обережність
А тут інструктор вчить заряджати простішу зброю – пістолети та автомати. Тут навчання проходять представниці жіночого батальйону.
Кажуть стріляти не просто, але дівчата стараються.
Інна військовослужбовець:
-З малку я мріяла про форму. Коли тобі подобається твоя професія, а мені подобається моя професія. Хтось народжений аби стати зіркою, а ми народжені аби стати жінками-військовими.
Військові кажуть – умови максимально наближені до реальних. Відпрацьовують бойові ситуації, які часто виникають на сході. Практика – це один з найкращих видів зброї.
Сергій інструктор:
-Різні ситуації відпрацьовуєм – висуваємся на броні – все як проходить на сході України. Видвигаємся – займаєм оборону, ну а по дорозі теж працюєм проти противника, розвідки і засад.
Навчання за цьому полігоні особливе для бійців – адже гірська місцевість ускладнює процес підготовки, проте здобувши досвід тут — працювати на низовині буде значно простіше.

Loading...
Loading...
07:55Переглядів: 1838 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше