Показати меню

На Закарпатті проведуть навчання із територіальної оборони краю (Відео)

1404369360_1У період з 29 червня по 8 липня 2017 року із Закарпатським підрозділом територіальної оборони протягом десяти днів відбудуться навчання на території Ужгородської дільниці полігону. Сьогодні там активно йде підготовка матеріальної бази для якісного відпрацювання цього заходу. Під час навчань відпрацьовуватимуть навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки.

– Це планові навчання, які пройдуть виключно на території Закарпатської області, де і формуються підрозділи територіальної оборони, – зазначив військовий комісар області полковник Богдан Череміський. – Під час навчань кожен матиме змогу перевірити свої можливості, навчитись чомусь новому, згадати старі навики, які можуть стати в пригоді навіть у повсякденному житті.

Розташуються резервісти в польовому наметовому таборі. Протягом десяти днів заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами із ними проведуть офіцери обласного військового комісаріату та військової частини пп В4673, які мають бойовий досвід.

На навчальні збори резервістів територіального резерву залучаться як військовозобов’язані, які проходили до цього військову службу в будь-яких військових підрозділах, так і громадяни віком до 60 років, яким до цього не доводилось мати справу зі службою в Збройних силах України.

Згідно з планом, участь у зборах візьме близько півтисячі закарпатців. Бажання долучитись до навчань виявили вже більше сотні представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Варто зазначити, що всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Крім того резервісту територіального резерву гарантуються наступні грошові виплати за 30 навчальних днів:

солдати – 2400 грн; сержанти – 2560 грн; прапорщики – 2720 грн; молодший офіцерський склад – 2880 грн; старший офіцерський склад – 3200;

добові за 30 навчальних днів: солдати – 360 грн; сержанти – 540 грн; прапорщики – 630 грн; молодший офіцерський склад – 630 грн; старший офіцерський склад – 900грн; одноразове грошове заохочення – від 1600 грн. до 3100 грн.

Loading...
Loading...
13:34Переглядів: 1751 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше