Показати меню

На Закарпатті розпочалися збори самооборони

1404369360_1 (1)З метою відбиття агресії у разі загострення ситуації на всій території України Генеральним штабом Збройних сил України поставлено завдання щодо формування військових частин територіальної оборони на військовий час. Для виконання визначених планами територіальної оборони завдань у Збройних силах України в кожній області, в тому числі і Закарпатській, проводилась робота з формування стрілецького батальйона.

Як повідомив  комісар Свалявського РВК Олександр Гаєвий, завдяки спільним зусиллям керівництва району Свалявським районним військовим комісаріатом було відібрано 41 військовозобов’язаного, які пройдуть навчання в складі окремого стрілецького батальйону на військовому полігоні в с. Оріховиці Ужгородського району з 29 червня по 8 липня 2017 року. Серед відібраних переважають директори та вчителі навчальних закладів, депутати районної ради, сільські голови, керівний склад підприємств, установ і організацій, міста та об’єднаної територіальної громади.

Після закінчення навчання військовозобов’язані здобудуть відповідні спеціальності, зможуть зупинити агресора та не дати ступити ворогу на наше срібне Закарпаття. Підтвердять, що ми готові боронити кожну вулицю, кожну будівлю, кожен метр нашої землі.

Тільки разом захистимо та збережемо наше Закарпаття.

Loading...
Loading...
13:20Переглядів: 1749 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше