Показати меню

На Закарпатті зросла кількість хворих на кір (Відео)

завантаження (96)Медики б’ють на сполох – за минулий місяць кількість хворих зросла майже вдвічі. Серед пацієнтів переважають діти до 17 років.

Кількість хворих на кір на Закарпатті у червні збільшилася вдвічі. Минулого місяця зафіксовано 6 таких випадків, загалом з початку року – 10. З-поміж потерпілих переважають діти віком до 17 років. Частина з них не мала щеплень проти кору. Ризик захворювання зростає, особливо з огляду на від’їзд населення на відпочинок.

Вікторія Тимчик, завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного Центру МОЗ України, розповідає:

“Захворюваність кором реєструється у Рахівському , Тячівському, Виноградівському і м. Ужгород (один випадок). Говоримо про поодинокі випадки захворюваності. Збудник кору не є стійким у навколишньому середовищі, джерелом інфекції є хвора людина, яка виділяє вірус через краплі слизу під час кашлю чи чхання, у катаральний (почат ковий період). через третіх людей та предмети одягу. Зважаючи на те, що немає якогось специфічного лікування кору немає, найкраща профілактика – це вакцинація. Тому закликаю батьків робити щеплення дітям та берегти здоров’я”.

Медики наголошують: від кору вакциновані тільки 24% дітей віком до 2 років, а тих, хто пройшов ревакцинацію у 6-12 років, — менше 6 %. При цьому медпрепаратів в області наразі достатньо. 5 тисяч доз Закарпаття отримало з Угорщини як гуманітарну допомогу, ще понад 12 тисяч вдалося одержати за рахунок Державного бюджету.

Докладніше про це – в сюжеті “УжІнформ”.

Loading...
Loading...
10:23Переглядів: 1486 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше