Показати меню

На КПП «Тиса» довжелезні черги

завантаженняПодорожуючі на КПП «Тиса» обурені великою кількість автомобілів та довготривалим очікуванням в черзі.

Саме через це в мережі з’явилось відео, де обурені туристи співають гімн безпосередньо на кордоні.

Як повідомляють у прес-службі митниці, за останні дні на пунктах пропуску дійсно спостерігається скупчення автомобілів безпосередньо на в’їзд в Україну. Причиною цьому є повернення наших заробітчан додому. Якщо раніше за зміну на КПП «Тиса» оформляли до 8 тисяч громадян у два напрямки, то зараз ця кількість збільшилась вдвічі.

Причиною значного скупчення автомобілів називають і той факт, що через даний пункт пропуску пролягає маршрут багатьох туристичних програм та турів. Оскільки автобуси на цих маршрутах вміщують від 40 до 70 осіб, то це значно сповільнює оформлення одного транспортного засобу.

Окрім того, значна частина автомобілістів почала використовувати для своїх поїздок саме КПП “Тиса”. Насамперед мовиться про так званих «пересічників», кількість яких значно зросла після заборони розвертатись на нейтральній території на КПП «Ужгород».

На митниці також повідомляють, що для того, щоб пришвидшити проходження кордону громадянами на митниці ввели додаткове місце інспектора, що значно пришвидшує роботу.

Loading...
Loading...
16:50Переглядів: 1109 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше