Показати меню

Працівниками приватної охоронної служби розкрито злочин по гарячих слідах (Фото)

vimage105 серпня 2017 року близько 10 години ранку, у вихідний день в одному з магазинів міста Ужгород, який перебуває під охороною Агенства, невідомі особи цілеспрямовано шляхом розбійного нападу здійснили крадіжку грошових коштів з каси магазину. Після чого втекли з місця скоєння злочину в невідомому напрямку. На місце події негайно було викликано групу швидкого реагування працівником магазину. Працівники «Агенства безпеки СБМ» оперативно прибули на місце скоєння злочину та по гарячих слідах розшукали злочинців та затримали їх, після чого доставили їх на місце вчинення злочину, тим часом оператором Агенства на місце злочину вже було викликано працівників правоохоронних органів.

Прибувши в магазин, працівники групи швидкого реагування здійснили всі заходи для передачі їх працівникам поліції. В ході проведення оперативно-слідчих дій було виявлено, що особи були раніше засудженими та неодноразово здійснювала крадіжки в магазинах міста Ужгород, та постійно зникали з місць скоєння злочину. Подальшу долю злочинців будуть вирішувати правоохоронні органи України.

Таким чином, внаслідок швидкого спрацювання працівників «Агенства безпеки СБМ» затримано групу осіб, які завдали чималих збитків власникам магазинів та попереджено вчинення в подальшому злочинів такого роду.

За інформацією офіційного сайту ,,Агенства безпеки СБМ”

 

Loading...
Loading...
20:00Переглядів: 1602 | Коментарів: 1

Одна відповідь до запису "“Працівниками приватної охоронної служби розкрито злочин по гарячих слідах (Фото)”"

  1. Олександр коментує:

    Молодчаги!

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше