Показати меню

Михайло Ланьо разом з Геннадієм Москалем та іншими депутатами проінспектували хід ремонтних робіт школи в с.Анталовці (Відео)

20793110_1404682439568376_1064352166_nІнформаційний ажіотаж навколо школи у селі Анталовці, що в Ужгородському районі, не пройшов марно – навчальний рік школярі зустрінуть у теплому і відремонтованому приміщенні.Як уже повідомлялося, корпус закладу, котрому більше століття, не відповідав жодним нормам, що ніяк не могло позитивно позначитися на навчальному процесі.

Ситуація ускладнювалася бездіяльністю попередньої директорки, яка не могла або не хотіла освоювати передбачені для школи кошти. Бо ж гроші були – частково фінансування на себе взяли партнери із Пардубецького краю, були виділені кошти з бюджету, а також залучалася спонсорська допомога, левову частку котрої взяв на себе екс-учень цієї школи, нині депутат обласної ради Мирон Помпель.

Попередньо школу відвідували голова обласної ради Михайло Рівіс, а навесні заклад інспектували народний депутат України Михайло Ланьо, депутат Закарпатської облради Мирон Помпель та очільники Ужгородщини.

Тепер же високі гості приїхали в Анталовці, аби проконтролювати, як іде хід ремонтних робіт. До них також приєднався голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Відрадно, що вже цієї зими вся школа буде опалюватися централізовано – вставлено батареї і твердопаливний котел. Замінено дах, розчищено територію. Для ефективнішого енергозбереження весь корпус закладу назовні утеплюється.

Ще минулого навчального року першачки навчалися у корпусі, котрий знаходиться за півтори кілометри від основного. У приміщенні з вікнами сторічної давності, з’їденою грибком підлогою, туалетом на вулиці і грубками, у котрі постійно потрібно було підкидувати дрова. Дорога на обід у їдальню в основний корпус займала у дітей чи не годину.

Вже цього року всі школярі навчатимуться у основному корпусі. Приміщення, у яких зараз завершують ремонт, будуть розділені на два класи, тож питання із необхідною кількістю класних приміщень фактично вирішено. Також для учнів початкових класів закупили нові меблі – 60 столів і 120 стільців. Учнів 1-4 класів, до речі, у школі 118.

Втім, нова директорка школи мріє про прибудову, тож вже незабаром школу будуть добудовувати, аби ще збільшити кількість класів.

Серед інших новин – будівництво спортивного майданчика. Останні кілька десятиліть руїни спортзалу густо заростали бурянами. Тепер тут розчищено ділянку і роботи по зведенню майбутнього спортзалу вже почалися.

Тож місце, де зможуть розвиватися майбутні спортивні таланти, у Анталовцях скоробуде.

Loading...
Loading...
17:47Переглядів: 4276 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше