Показати меню

Закордонні паспорти в Закарпатті будуть видавати із затримками

article13854Затримка з виготовленням біометричних паспортів не залежить від роботи міграційної служби чи сервісних центрів

Ажіотаж навколо отримання закордонних біометричних паспортів очікувався. І тим більше дивуєшся, чому зараз закарпатці нарікають на великі черги біля міграційної служби чи сервісного центру. було відомо заздалегідь, що Євросоюз вводить безвізовий режим і що для перетину кордону достатньо буде мати закордонний паспорт. Так от, біометричні закордонні паспорти почали видавати ще з січня 2015 року. Однак закарпатці не поспішали. Тягнули до останнього. багато хто просто не вірив у те, що буде безвізовий режим.

Для отримання біометричного паспорту не потрібно було проходити якісь особливі процедури. Все доволі просто. Потрібно мати лише український внутрішній паспорт та ідентифікаційний код.

І ось зараз, коли перетин кордону став доволі доступним, бо не потребує наявність віз, закарпатці, як і багато українців, кинулися робити закордонні біометричні паспорти. Виникли черги. А головне – зросли терміни виготовлення паспортів.

Регіональне закарпатське телебачення розповіло, що причина в затримці не через міграційну службу, або сервісний центр, а в тому, що машина для друку паспортів у Києві може виготовляти за день не більше 10 тисяч паспортів, а на друк поступає щоденно до 22 тисяч.

У відео повідомляється про те, що уряд шукає можливість закупки ще однією машини, але знаючи українську бюрократичність, можна не сумніватися, що цю дорожезну машину куплять і встановлять тоді, коли вже у кожного українця буде паспорт і попит на них зникне.

Звичайно, що закарпатці стоять в чергах в міграційній службі і контактують саме зі співробітниками або міграційної служби, або сервісного центру, тому всі прокльони на них. І дарма. міграційна служба та сервісні центри тільки приймають документи і не впливають на швидкість друку. До речі, сервісні центри могли б відразу попереджати громадян, що навіть по терміновому режиму паспорт виготовлятиметься місяць.

А тепер про відмінності між міграційною службою та сервісними центрами. У сервісних центрах значно дорожче, однак кращий сервіс, бо існує електронна черга. А ще у соцмережах розповідають про “чарівне четверте віконце” у сервісних центрах, яке існує формально для інвалідів, але ним подеколи за відповідні “чайові” можна замовити оформлення паспорта у тому випадку, якщо ви запізнилися із записом в електронну чергу на потрібний день.

 

Loading...
Loading...
09:05Переглядів: 1325 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше