Показати меню

В Ужгороді муніципали перевіряли документацію у підприємців,які здійснюють діяльність з пересувного обладнання

201708171328551084Незважаючи на те, що в Ужгороді немає жодних бюрократичних перешкод для оформлення належних документів для законного розміщення пересувного обладнання, окремі підприємці не оформляють дозвільні документи, відповідно не сплачують орендну плату за конструктивні елементи благоустрою, через що втрачає бюджет, ризикують і споживачі, яким ніхто не гарантує, що вони придбають якісний продукт, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Напередодні працівники відділу підприємництва управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської та відділу муніципальної інспекції з благоустрою провели чергове обстеження щодо наявності дозвільних документів у суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність з пересувного обладнання у місті.

Оглянули зокрема, центральну частину міста – площі Театральну, Петефі та вулиці Перемоги, Л. Толстого, проспект Свободи. Під час перевірки виявили відсутність погоджувальних документів у двох підприємців, які здійснюють торгівлю з пересувного обладнання прохолоджуючими напоями біля МАФів на проспекті Свободи та на площі Петефі. Біля одного з кафе на вулиці Л. Толстого зафіксували пересувне обладнання для торгівлі морозивом без відповідних на це документів.

Підприємці повинні у 7-денний термін подати документи на погодження розміщення та здійснення торгівлі з пересувного обладнання.

Ужгородська міська рада вкотре звертає увагу підприємців на заборону торгівлі з пересувного обладнання без дозвільних документів.

Loading...
Loading...
17:09Переглядів: 1139 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше