Показати меню

Місцевий кишеньковий “захисник прав громади” Грегор робить собі ім’я, провокуючи скандали

20914584_498208173862256_2658329176849457574_nКишеньковий крикун Віталій Грегор не гребує мораллю. До своїх брудних справ він залучив бійців АТО

Конфліктна ситуація, що виникла днями в Ужгороді, вкотре проілюструвала цинізм та жагу до домінування закарпатських псевдоборців за правду. Про інцидент, у якому свої істинні наміри продемонстрував місцевий кишеньковий “захисник прав громади” Віталій Грегор, у Фейсбуці написав очільник Ужгородської федерації єдиноборств Євген Молнар:

“17.08.17 р. телефонує мені мій товариш і переляканий каже:,,Женя,до мене на будівництво пробують увірватися невідомі особи,які називають себе активістами(Грегор В.),а в підтримку до них починають під’їжджати автомобілі(4-5 шт.) наповнені молодиками.Чи можу я під’їхати в разі неадекватної поведінки чи нападу і надати йому допомогу?!” Звичайно, що я не відмовив і негайно виїхав на місце, сказавши,щоб він викликав поліцію. По моєму приїзду незрозумілих молодиків на автомобілях вже не було, а поліція на місті здійснювала всі відповідні процедури щодо забезпечення громадського порядку.
Під час розмови з так званими захисниками ,,справедливості” (як називає себе пан Грегор), яка велася в рамках всіх етичних правил(на відео чомусь не показано),під’їхав автомобіль марки Део СЕНС, ном. знак:ВТ 9017 ВС, в якому знаходилось 4 чол. спортивної статури.
Один із них вийшов агресивно налаштований, з тактичною сумкою на собі,зі словами в грубій формі:,,Що тут трапилось,в чому проблема..?”Представившись бійцем АТО з організації ,,Карпатська земля”, що вони в м.Ужгороді розбираються з такими ситуаціями… і почав мене провокувати різними словами..!(З акценту було відчутно,що молодик не із Закарпаття).
Р.S.:В нас,що, зараз роль бандитів відіграють воїни АТО, які займаються ,,прибиванням бізнесменів” з подальшим їх кришуванням типу на допомогу АТО???!!!
На що я їм відповів, що в Ужгороді є кому дивитись за порядком, тим більше встановлювати справедливість(на це є відповідні компетентні правоохоронні органи та суди)! Якщо вони будуть займатися безпридєлом і дестабілізацією ситуації в м.Ужгороді,то ми,як громадськість та жителі міста будемо на це оперативно реагувати. Досить вже нам бандугрупувань на Закарпатті, які займались бандитизмом, прикриваючись патріотичними гаслами та організаціями! Після чого він, перекинувшись словами з Грегором В., сів у автомобіль та поїхав.
Через 30-40 хв. у мене пролунав дзвінок від тих самих молодиків,які почали вибачатися за ситуацію, яка трапилася, що вони за Грегора В. туди більше не під’їдуть, бо він,як виявляється, займається дурницями, тим самим втягує їх у неприємності і попросили не виставляти фото автомобіля (хлопці вибачте,виставляю-нічого особистого!).
Я особисто неодноразово їздив на схід і надавав допомогу нашим воїнам та з великою пошаною до них відношуся, але я хочу звернутися до пана Грегора В.: Припиніть займатися популізмом, адже в Закарпатті всі знають про Вашу діяльність і, яка вартість Ваших послуг!) І саме основне-не займайтесь дестабілізацією в краї, зіштовхуючи в протистояння людей з різних громадських організацій та формувань!
Р.S.:Коли, під час революційних подій, більшість спортсменів в Україні виступали проти свого народу, то наші спортивні організації перші виступили на захист простих громадян, охороняючи їх від всякої продажної сволоти, а такі горе-активісти, як пан Грегор В. в той час ще сиділи вдома і гадали, чи простий люд переможе зіпсовану систему, чи все-таки система народ, щоб потім не потрапити під репресії!!!
В свою чергу хочу звернутися до СБУ та Національної поліції в Закарпатській області стосовно встановлення невідомих осіб на ТЗ Део СЕНС, ном. знак: ВТ 9017 ВС та перевірки діяльності пана Грегора В., в якого проглядаються сепаратистські настрої, прикриваючись за патріотичними гаслами та громадською діяльністю.
Дякую тим, хто набрався терпіння і дочитав до кінця мій пост, а також в свою чергу дякую тим, хто підтримує мене в таких нестандартних ситуаціях!
Далі буде!)”.
На превеликий жаль, сьогодні, використовуючи тему захисту прав та свободи українців, насправді гнилі зі середини люди, намагаються зробити собі ім‘я та імідж. Віталій Грегор – черговий приклад таких. З’явившись на горизонті під час революції у 2014-му він продовжує “каламутити воду” навколо ситуації у краї. Тепер же, крім сепаратистських настроїв, почав займатися ще й рекетом. Щоправда, робить це цинічно і ганебно: маніпулюючи почуттями воїнів АТО та свідомої громади.

Loading...
Loading...
11:43Переглядів: 1833 | Коментарів: 5

5 Відповідей до “Місцевий кишеньковий “захисник прав громади” Грегор робить собі ім’я, провокуючи скандали”

 1. Марія коментує:

  Грегор, Волосянський та їм подібні за винагороди провокують різні конфліктні ситуації. Налаштовують одних громадян проти інших. А п. Грегор десь офіційно працює чи він тільки як паскудний пес за кісточку гавкає !? А хто тимчасовий власник цього пса ?

 2. […] нещодавно сайт Ungvar.info повідомляв про конфлікт, що стався днями в Ужгороді. […]

 3. […] з ужгородських активістів. Нагадаємо, нещодавно сайт повідомляв про конфлікт, інформацію про який було оприлюднено на сторінці […]

 4. Наталия коментує:

  Это ж надо сколько больных на голову людей вокруг нас ходит?!!!Провокатор херов!Я б ему вобще по морде дала!!!

 5. Патріот коментує:

  Неповноцінний виродок який взагалі не вартий уваги!!!І як таких земля носить??!!

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше