Показати меню

З Івано-Франківська до Ужгорода стартував велопробіг для незрячих

673878057dd1ada51981d529564c49be19 серпня, В Івано-Франківську стартував благодійний велопробіг для незрячих “Бачу Можу Допоможу”.

Велопробіг проводять вже втретє і триватиме 9 днів. Подорожуючі відвідають Синевір, водоспад Шипіт, Хуст, Мукачево та Ужгород.

З Івано-Франківська до Ужгорода вирушили 6 тандемних велосипедів. Окрім того, деякі люди виїхали на двоколісних велосипедах. Весь цей час їх супроводжуватиме також поліція та швидка допомога.

Велопробіг організовують задля того, щоб показати українцям, що незрячі люди – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору.

Тетяна Кучернюк з Одеси не бачить уже 20 років. Жінка розповідає, що на тандемний велосипед сіла 3 роки тому. “Для мене велопробіг дає можливість побачити наскільки я жива і маю сили. Складність є, бо ми не бачимо, дороги не дуже хороші та все залежить від людини, яка керує. В тандемі ми рівноправно працюємо, але пілот керує всім. А ми чуємо, коли треба пригальмувати, коли крутити педалі сильніше”, – підкреслює Світлана.

У велопробігу взяло участь 25 людей, але в процесі ще будуть долучатися. Вдень вони проїжджатимуть 50-60 км.

Loading...
Loading...
14:03Переглядів: 822 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше