Показати меню

Ніхто не має права залякувати наших співгромадян, прикриваючись бійцями АТО

FRlHx4T4jXwСаме так емоційно відреагували у ГО “Спілка Учасників Бойових Дій “Об’єднані війною” на спроби нечистих на руку людей спекулювати на понятті честі та гідності учасників АТО. А також – на спроби лобіювати власні фінансові та політичні інтереси псевдо-активістів, що ховаються за спинами бійців. 

Нагадаємо, нещодавно сайт Ungvar.info повідомляв про конфлікт, що стався днями в Ужгороді. Тоді одного з місцевих активістів – Віталія Грегора, – викрили на спробі «кришуванні» його діяльності колишніми учасниками бойових дій на Сході країни.
На офіційній сторінці Громадського об’єднання “Спілка Учасників Бойових Дій “Об’єднані війною” було опубліковано звернення до закарпатців, у кому члени організації висловили
своє ставлення щодо діяльності подібних «активістів» .

«Ми ніколи не спекулюємо на понятті АТО та статусі її учасника та рішуче налаштовані проти дій псевдо активістів, які використовують ці поняття виключно переслідуючи особисті інтереси та переконання… Подібні організації, граючись з реальними поняттями, діють лише у своїх інтересах і покликані дестабілізувати і без того хитку ситуацію в країні та дискредитувати сам статус учасника бойових дій», – йдеться у зверненні.
Далі текст публікації наводимо повністю:
«Ми, учасники Українсько- Російської війни, які об’єднались в громадську організацію, робили це для координації дій самих учасників ГО.
Пріоритетним завданням для нас є допомога сім’ям загиблих наших побратимів, допомога побратимам, які боронять нашу Батьківщину до цього часу та будуть боронити в майбутньому, допомога учасникам бойових дій, які уже повернулись із зони проведення АТО та налагодження співпраці з іншими патріотичними організаціями.
У світлі останніх подій, що мають місце по всій території України і Закарпатська область, на жаль, не виняток. Запевняємо вас, що учасники нашої спілки засуджують дії, пов’язані зі зловживанням статусу учасника бойових дій! Ми ніколи не спекулюємо на понятті АТО та статусі її учасника та рішуче налаштовані проти дій псевдо активістів, які використовують ці поняття виключно переслідуючи особисті інтереси та переконання. Ми наголошуємо, що не маємо стосунку до псевдо ветеранських організацій і, якщо вам такі відомі – повідомляйте нас та викривайте таких псевдо ветеранів. Подібні організації, граючись з реальними поняттями, діють лише у своїх інтересах і покликані дестабілізувати і без того хитку ситуацію в країні та дискредитувати сам статус учасника бойових дій.
Ми рішуче налаштовані проти таких дій і обіцяємо, що не залишимо такі справи без реакції.
Звертаємося до усіх з проханням фіксувати випадки, коли до вас звертаються з погрозами чи залякуваннями, прикриваючись статусом учасника бойових дій, а також повідомляти про такі події нас та оприлюднювати подібні факти.
Ніхто не має права спекулювати на понятті АТО та залякувати наших співгромадян, прикриваючись бійцями АТО.»

Loading...
Loading...
20:00Переглядів: 1226 | Коментарів: 1

Одна відповідь до запису "“Ніхто не має права залякувати наших співгромадян, прикриваючись бійцями АТО”"

  1. Марія коментує:

    Слава героям і кожному учоснику АТО! Здоровя Вам, удачі та перемоги!!!

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше