Показати меню

На Закарпатті через приховані цигарки українець залишився без автівки

9cd0eaНезаконне вивезення з України тютюнових виробів було припинено напередодні в зоні митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС.

Цигарки намагався вивезти наш співвітчизник автомобілем «HYNDAI TERRACAN» іноземної реєстрації. Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами, працівники митниці прийняли рішення провести поглиблений митний огляд. Відтак, у спеціальній схованці транспортного засобу митники виявили приховані від митного контролю 317 пачок тютюнових виробів, торгової марки «LM», «BOND», «ROTHMANS» з акцизними марками України.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ, – інформує ДФС у Закарпатській області.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України товари – безпосередні предмети порушення митних правил – тютюнові вироби (вартістю 7373 грн) та транспортний засіб, вартістю 70500 тис. грн, вилучено до рішення суду.

Loading...
Loading...
10:40Переглядів: 892 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше