Показати меню

На Закарпатті відбувся кубок із програмування для майбутніх IT-шників

завантаженняДнями на базі Хустської гімназії-інтернату, яка відома високим рівнем підготовки учнів та славними випускниками, відбувся кубок із програмування для майбутніх програмістів.

Ініціатива проведення такого експерименту, де за тиждень напружених занять можна відправляти учнів у перший «бій», належала представникам факультету інформаційних технологій УжНУ, зокрема завідувачеві кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександрові Міці. Захід тривав із 21 до 28 серпня. Усього в ньому взяли участь 22 учні з Хуста, Ужгорода, Хустського, Виноградівського й Тячівського районів.

За результатами змагання, перше місце виборола учениця 10-го класу Виноградівської ЗОШ №8 Ніколетт Чернікова. Другі місця розділили Станіслав Сасин (семикласник Хустської гімназії-інтернату) та Роман Майор (8-класник Хустської СШ №1 ім. А. Волошина). На третіх місцях – Назар Щербан (учень 9-го класу Хустської гімназії-інтернату), Мирослава Леньо (учениця 10-го класу Виноградівської ЗОШ №8) та Юрій Мурга (учень 8-го класу Хустської гімназії-інтернату).

За перше місце переможниця була нагороджена призами від фірми Astound Commerce, за другі місця учасники отримали сучасні повербанки, за треті – навушники, повідомив Медіацентр УжНУ.

Loading...
Loading...
09:17Переглядів: 787 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше