Показати меню

В Ужгороді презентували перший борцівський зал (Відео)

21698095_1436546819715271_383288305_nВ суботу в Ужгороді відбулося спортивне свято – відкрито перший у місті борцівський зал.Цій радісній події передувало декілька років поневірянь. Ужгородська борцівська родина не мала власного залу, а отже тренування доводилося проводити у непристосованих для занять греко-римською боротьбою приміщеннях.

Слід зазначити, що на допомогу класикам прийшли керівники федерацій дружніх видів спорту: дзюдо та бойового самбо, які люб’язно надали можливість проводити тренування у своїх залах. За це борці та тренери вдячні Євгену та Степану Молнарам, Віктору Калініну та Олегу Коноваленку. Виділення повноцінного спортивного залу для занять боротьбою стало можливим завдяки зусиллям директора обласної комплексної ДЮСШ “Динамо” Миколи Щерби та підтримці голови Закарпатської обласної організації ФСТ “Динамо” Михайла Пантьо.

Нове життя у стіни залу вдихнули зусилля Президента Федерації греко-римської боротьби м. Ужгород Сегія Фаркаша та небайдужих ужгородців, які забезпечили проведення ремонту приміщення та придбання борцівського килиму на дві робочих зони. Їх внесок у розвиток боротьби відзначено подяками Президента Федерації греко-римської боротьби України Олега Миколайовича Кравченка. Роботу Ужгородської Федерації греко-римської боротьби високо оцінив начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Йосипович Ерфан, який виступив з вітальною промовою.Символічно, що перше тренування провів Давід Осипов, який зароджував греко-римську боротьбу у місті на Ужі. На відкритому тренуванні спортсмени продемонстрували присутнім здобуті навички, а справжньою перлиною вечору став майстер-клас від видатних закарпатських борців – вихованців легендарного Івана Івановича Кукушкіна, майстрів спорту міжнародного класу: Юрія Шкрюби та Сегія Козуба. Сподіваємося, що юні спортсмени перейняли від своїх іменитих колег чемпіонські “фішки”, які приведуть до жаданих перемог.

Отже в борцівській історії Ужгорода починається новий етап розвитку. Сподіваємося на те, що дана подія дозволить залучити до тренувань більше талановитої молоді, на яку так багата закарпатська земля та бажаємо тренерам Давіду Осипову і Євгену Петрову, а також їх вихованцям наснаги та успіхів на шляху до нових перемог.

Loading...
Loading...
11:04Переглядів: 1949 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше