Показати меню

На Міжгірщині рятувальники шукали заблукалого грибника

завантаженняУ неділю, 17 вересня, в районі г.Попадя під час походу по гриби відбився від товаришів та заблукав 39-річний мешканець Міжгірщини.

Спочатку його намагалися відшукати самі друзі, коли ж стало очевидно, що без рятувальників віднайти чоловіка не вдасться, зателефонували до служби порятунку. На пошуки зниклої людини вирушили рятувальники Міжгірського ГПРВ разом з колеги Усть-Чорнянського ГПРВ, пошукові роботи проводилися у лісових масивах двох районів – Міжгірського та Тячівського. Грибника відшукали у лісах Міжгірщини. Життю та здоров’ю чоловіка нічого не загрожувало, хоч й потрапив він під бурю.
Як зазначає начальник Усть-Чорнянського ГПРВ Артур Дикун, за цьогорічний грибний сезон це був перший випадок, коли грибник заблукав у горах і для його пошуку було залучено усть-чорнянських рятувальників. Хоч любителі тихого полювання блукають у лісі частенько, однак зазвичай знаходять орієнтир й вибираються з гущі лісу самостійно.

Тому рятувальники звертаюся до всіх візитерів лісу: будьте максимально уважні під час походу, бо заблукати у лісі може й досвідчений грибник.

Loading...
Loading...
14:46Переглядів: 236 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше