Показати меню

Анталовські школярі отримали сучасну реконструйовану школу

1507358601_3756676828dacef913f5c8c0d2300d05

Ще донедавна Анталовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступеня мала чи не найгірше приміщення з усіх шкіл на Ужгородщині – дах протікав, всередині завелася сирість, центрального опалення не було, старі кахельні печі повільно прогрівали класи, тому взимку дітки на перших уроках писали в рукавичках… Збудована в 1932 році школа давно потребувала капітального ремонту, який постійно відкладали через нестачу коштів. Реконструкцію почали тільки минулого року, а в п’ятницю (6.10) оновлену школу урочисто відкрили за участі школярів, мешканців села, депутатів різного рівня та керівництва області, повідомляють на офіційному сайті Геннадія Москаля.
– На школі поміняли дах, встановили центральну систему опалення з новою котельнею, утеплили фасад і побудували новий корпус із кількома додатковими класами, – зазначив на відкритті Геннадій Москаль. – Крім того, біля школи відкрили сучасний спортивний майданчик, а русло гірського потоку, що протікає перед ним, відрегулювали й укріпили. Я вдячний усім, хто в різний спосіб долучився до ремонту, – народному депутату Михайлу Ланю, керівництву Ужгородщини, обласним депутатам, а особливо тому, хто відзначився найбільше, – колишньому учневі школи, нині обласному депутату Мирону Помпелю, котрий був і натхненником, і меценатом, і прорабом, і майстром цієї реконструкції. За всю пророблену роботу ми нагороджуємо пана Мирона найвищою відзнакою ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» (золотим ведмедиком). А дітям вручаємо подарунки – спортивний інвентар, побутову техніку для кухні та кабінет інформатики…
До речі, Анталовецька школа отримала друге дихання не тільки через проведений капітальний ремонт. Віднедавна вона має статус – «із поглибленим вивченням словацької мови». Тепер словацька громада, що мешкає в Анталовцях, може навчати своїх дітей рідною мовою в сучасних приміщеннях оновленої школи.

 

Loading...
Loading...
09:00Переглядів: 336 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше