Показати меню

На Закарпатті стартував студентський конкурс з живопису “Срібний мольберт” (Відео)

фото-2Змагатимуться у, вже традиційних, трьох номінаціях. І як завжди, на молодих талантів чекає чимало сюрпризів. Один із яких – Гран-прі від засновників та організаторів «Срібного мольберту» Роберта та Наталії Бровді. Творча атмосфера, позитивні емоції та купа сюрпризів – чекають на учасників осіннього «Срібного мольберту».

Цей мистецький конкурс покликаний розвивати сучасне мистецтво та допомогти молодим талантам. Із 332-ох заявок не лише України, а й зарубіжжя, до Ужгорода приїхали 50-ят молодих студентів-художників. Серед них з Білорусії, Польщі та Угорщини. Художниця з Харкова Ганна Козелецька каже, хоча це і змагання, але вже встигли потоваришувати. За шість днів конкурсу учасники змагатимуться у трьох номінаціях: «Портрет», «Міський пейзаж» та «Імпровізація». Ще одній харківській художниці Оксані Бойко, яка займається малюванням з дитинства, останні дві більше до душі.

До того ж, зізнається, хочеться побачити місто та місцеві галереї. А поки конкурсанти морально налаштовуються та надихаються показати свої мистецькі таланти, організатор та засновник «Срібного мольберту» Наталія Бровді ділиться змінами у конкурсі. А їх на цей раз багато. Зокрема, перший етап «Міський пейзаж», буде проходити не лише в Ужгороді, а й в Хусті.

Всього конкурс передбачає 9-ть обов’язкових номінацій. Однак цього разу, кожен із 11-ти членів журі зможе вибрати кращу роботу, яка так само отримає свою номінацію. Найвищою ж відзнакою буде Гран-прі від засновників та організаторів «Brovdi Art».Урочисте нагородження конкурсантів відбудеться 14-го жовтня.

Окрім вже згаданих призів, на учасників чекають подарунки та премії від офіційних партнерів «Срібного мольберту». І вже по завершенні конкурсу роботи учасників будуть представлені в однойменному художньому каталозі.

Loading...
Loading...
09:05Переглядів: 321 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше