Показати меню

Представники профспілок Закарпаття кажуть, що у будівлю заходили рейдери

img_20170703_135534Рейдерське захоплення… Саме так можна подумати про сьогоднішню появу в Будинку профспілок Закарпаття у місті Ужгород на пл. Народній, 5 працівників проектної фірми зі Львова. Їх супроводжували особи, які представилися працівниками Закарпатського окружного адміністративного суду. Вони прийшли без будь-якого попереднього повідомлення.

Чи був цей візит початком рейдерського захоплення Будинку профспілок нашого краю? З цього приводу – коротка передісторія.

Понад три місяці тому, 6 липня У Кабінеті Міністрів України відбулася зустріч першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з головою Закарпатської облпрофради Володимиром Фленьком, на якій було дано доручення Фонду Державного майна України за участі відповідних міністерств, судових структур та профспілок опрацювати питання щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року №221-р «Про передачу частини будівлі у м. Ужгороді до сфери управління Державної судової адміністрації».

Після цього остаточного рішення Кабінетом Міністрів ще не прийнято. Однак продовжується тиск судових структур на профспілки.

З цього питання в облпрофраді (пл. Народна, 5, ІІ поверх) 13 жовтня відбудеться прес-конференція голови Закарпатської облпрофради Володимира Фленька для засобів масової інформації.

Керівництво облпрофради запрошує представників мас-медіа краю взяти участь у прес-конференції. Початок о 12.00 год.

Прес-центр облпрофради

Loading...
Loading...
19:14Переглядів: 274 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше