Показати меню

Вздовж закарпатських автотрас встановлюють рекреаційні пункти (відео)

18.10-01Перш за все такі пункти намагаються зводити вздовж автотрас і поблизу природних пам’яток, які цікавлять туристів. Люди в дорозі мають змогу як відпочити так і насолодитися природою Карпат.
Частина рекреаційних пунктів встановлені у підніжжя Синевирського перевалу та при автомагістралях державного значення – Торунського перевалу, на межі смт. Міжгір’я і с. Соймів, в урочищі Завирища на околиці с. Вучкове й у віддалених лісових закутках – урочищах Козяй, Повчова, Грабовець. Велику увагу лісівники на таких об’єктах приділяють місцям для розведення вогню.

Проте скільки б не дбали лісівники про розвиток рекреації завжди знайдуться ті,хто готовий в один момент все знищити.
За призначенням їх очевидно відвідувачі використовувати не бажають. А тому все сміття йде повз них. Ба більше, зі слів Петра Бойка хтось навіть вивозить непотріб з дому на ці пункти. Проте і це ще не верх цинізму – з цього рекреаційного пункту між Міжгір’ям та Соймами на третій день після встановлення вкрали гойдалку.

Лісівники кажуть, що зазвичай найбільше шкодять, на жаль, місцеві жителі, які чомусь не цінують ні край в якому живуть, ні роботу інших. Апелювати до їхньої совісті навряд чи вийде, а от штрафи за заподіяні збитки ввести було б доцільно.

Loading...
Loading...
08:54Переглядів: 236 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше