Показати меню

В Ужгороді пройшла зустріч з Почесним консулом Республіки Австрії у Львові Маркіяном Мальським (фото)

????????????????????????????????????

Сьогодні, 24 жовтня Почесний консул навідався до обласної ради, де відбулися двосторонні перемовини.

Гостя запевнили, що в області готові до співпраці з інвесторами з різних галузей та різних країн, у тому числі і Австрії. На сьогодні на порядку денному – поліпшення транспортно-експлуатаційного стану мережі автодоріг області, реконструкція діючих та будівництво нових пунктів перетину кордону, з’єднання автодороги Чоп-Київ з угорською швидкісною М3, запуск нового залізничного сполучення ІНТЕРСІТІ Львів-Мукачево-Чоп-Будапешт-Відень, будівництво нового сміттєпереробного заводу задля чистого довкілля та інше.

У ході перемовин йшлося про можливість проведення економічного форуму на Закарпатті з участю бізнесових та ділових кіл Австрії, на якому буде якомога широко презентовано можливості для співпраці.

Згадувалося, що за обсягами прямих інвестицій, що надійшли в економіку краю, Австрія посідає 4 місце і загальна сума за весь період інвестиційної діяльності становить 25,9 млн дол. США. За видами економічної діяльності вони спрямовані в переробну промисловість, транспорт, поштову та кур’єрську діяльність, операції з нерухомим майном. Серед найбільших підприємств – ТОВ «Бліцарт Продукціон», ВАТ «Мукачівський завод «Точприлад», СП»Фішер-Мукачево» , ТОВ «ЕНО Меблі ЛТД», «Флекстронікс», ТОВ «Термінал Карпати», ТОВ «Нумінатор» та ін.

Дипломат, а це – 33-річний львів’янин Маркіян Мальський, кандидат юридичних наук, голова Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger, член професійних юридичних організацій, розповів, що тривалий час займався адвокатською практикою з питань захисту прав австрійських інвесторів в Україні, структурування українсько-австрійських корпоративних і ділових відносин. Адже Австрія та Україна мають дуже тісно переплетені історію і культуру.

На завершення інформував, що 30 жовтня він братиме участь у масштабному форумі Торгово-промислової палати Відня, де зробить все для того, щоб донести до тамтешнього бізнесу месидж Закарпаття та його готовність до співпраці. Бо, за його словами, насправді є багато точок дотику, які можуть зацікавити підприємців Австрії і перерости відтак у ділове партнерство, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

Loading...
Loading...
15:39Переглядів: 329 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше