Показати меню

Василь Петьовка щодо заяви Віктора Балоги:”Нехай знайде в собі сили, мужність і чесність спростувати нісенітницю, яку він озвучив у телевізійному ефірі”

24,10-5Віктор Балога у ефірі каналу «112 Україна» заявив, що його двоюрідний брат Василь Петьовка взяв великі гроші за перехід у депутатську групу «Воля народу».
У заяві народного депутата Василя Петьовки йдеться: «Щодо голослівних заяв Віктора Балоги, перш за все, хочу сказати наступне. Сьогодні, в такий важкий для України та українців час, не цього чекають від нас наші виборці. Що стосується звинувачень на мою адресу, то раджу Віктору Балозі якнайшвидше звернутися із відповідними заявами до компетентних органів . Якщо ж наведені ним факти не підтвердяться, то нехай знайде в собі сили, мужність і чесність спростувати нісенітницю, яку він озвучив у телевізійному ефірі. Якщо людина, яка свого часу займала високі пости у державі, і володіє певними фактами, то затягувати з їх оприлюдненням не повинна. Всі, хто мене знає, думаю, зрозуміють. Всім іншим раджу проаналізувати електронні декларації та зробити відповідні висновки. До суду позиватись не збираюсь – забагато честі. Відповідати перед законом готовий.»

Loading...
Loading...
18:06Переглядів: 440 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше