Показати меню

1 мільйон податкових послуг протягом 3 років

9Майже 3 роки минуло з дня відкриття першого на Закарпатті Центру обслуговування платників у місті Берегові. Всього на території краю їх є 10: 2 в Ужгороді – для міських та районних платників, Мукачеві, Тячеві, Сваляві, Іршаві, Хусті, Міжгір’ї, Виноградові.

Протягом цього часу громадянам та суб’єктам господарювання надано 1 мільйон адміністративних послуг, зокрема, в 2014 році – більше 400 тисяч.

Цього року протягом січня у Центрах обслуговування платників надано 10 тисяч адміністративних послуг.

Традиційно найбільше територіальними органами Головного управління ДФС у Закарпатській області надається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника з Державного реєстру фізичних осіб. Всього протягом січня 2015 року видано майже 5 тис. таких реєстраційних номерів.

Слід зазначити, що більше 83% послуг платники податків у Закарпатській області одержали через центри обслуговування. Це демонструє не тільки якість та швидкість надання послуг, а й ефективність таких спеціальних місць, де громадяни та суб’єкти господарювання можуть в одному приміщенні отримати велику кількість послуг, консультації, пораду та допомогу.

Жодного разу платники податків не скаржилися на наявність черг у ЦОП. Щотижня комісія по відкриттю скриньки у кожному Центрі здійснює аналіз наявних у скриньці анкет та пропозицій. Скарг на дії працівників ЦОП не надходило, а в анкетах клієнти залишали тільки позитивні відгуки.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Loading...
Loading...
23:10Переглядів: 550 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше