Показати меню

На 1 день студент УжНУ студент на день став безхатченком (відео)

Снимок экрана (246)Представлення відеоролика відбулося під час відзначення професійного дня соціального працівника, яке святкуютьу першу неділю жовтня, – повідомило видання Медіацентр УжНУ.

За сценарієм, хлопець (роль виконав студент Владислав Зінорук) залишився на вулиці (мати померла, батько не повернувся із заробітків, тітка вигнала з дому й змінила замки) і просить допомоги на пішохідному мості в Ужгороді.

Герой просить не матеріальної підтримки, а хоче дізнатися, у яку службу звернутися, де переночувати.

У результаті експерименту юні соціальні працівники з’ясували, що в Ужгороді чимало небайдужих людей – на проблему відгукнулося досить багато містян. Здебільшого пропонували гроші (за 45 хвилин зібрали 400 грн), їх буде спрямовано на благодійність. Перехожі також радили повідомити про інцидент поліції, соціальним службам, шукати допомоги в «Червоному хресті», а один чоловік узагалі запросив жити до себе.

«Під час соціального експерименту багато хто рекомендував, куди піти, але не діяв. У таких ситуаціях найважливіші вчинки», – прокоментувала кандидат соціологічних наук, доцент Анна Попович.

Loading...
Loading...
20:14Переглядів: 287 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше