Показати меню

Закарпатські учні писали радіодиктант

4c710ec667eb11c33af8b3f709314778Зокрема, у Лінгвістичній гімназії імені Т.Г.Шевченка взяли участь у марафоні 26 школярів – це переважно дев’ятикласники, для яких, серед іншого, це можливість випробувати себе, перевірити знання перед державною підсумковою атестацією, яка теж проходитиме у формі диктанту. Крім того, виявили бажання писати радіодиктант кілька учнів 7-го класу та двоє вчителів. Переможців оголосять у грудні в ефірі «Українського радіо» та надішлють їм символічні призи – книги.
До речі, сьогодні після завершення засідання сесії міської ради журналісти вирішили перевірити на знання української мови й Ужгородського міського голову Богдана Андріїва і попросили написати під диктовку одне речення, усе фіксували на камеру. Результат – міський голова не зробив жодної помилки.

Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, вже традиційно в Україні провели радіодиктант національної єдності. Це сімнадцятий за ліком радіодиктант і цьогоріч він проходив під девізом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета», – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...
Loading...
17:18Переглядів: 223 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше