Показати меню

В Ужгороді встановили маленьку фігурку Леніна (фото)

20171111135446Щоправда, аби її побачити, треба добре придивитися і навіть скористатися ліхтариком.
Сьогодні на колі між автостанцією та залізничним вокзалом урочисто відкрили 23 скульптурку – опломбований вагончик з бюстом Леніна всередині. Назва скульптурки “Hasta la vista, Lenin”, приурочена вона до 100-річчя жовтневої революції. Автор скульптурки – Михайло Колодко, в металі ідею втілив Роман Мурник.
На відкритті зазначили, що Ужгород був одним із перших міст, яке позбулося пам’ятників вождю, і стало першим, яке один із пам’ятників таки повернуло, але у незвичній формі. Скульптурка має на меті змусити усіх нарешті розпрощатися з важкою добою в історії нашої країни, а сам Ленін на цьому вагончику разом зі своїми соратниками має відправитися у небуття.
“Під словами “опломбований вагон” мається на увазі той вагон, у якому через Німеччину перемістилася група більшовиків з 23 осіб на чолі з В. І. Леніним, які за завданням Генштабу Німеччини мали за ціль антиурядовими та підривними діями сприяти сепаратному виходу Російської імперії з Першої світової війни” – йдеться на офіційній сторінці організаторів.

Loading...
Loading...
15:10Переглядів: 191 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше