Показати меню

Михайло Ланьо відповів на необгрунтовані звинувачення Балоги

13,11-313.11-1Місцевий політик Віктор Балога виступив із звинуваченням у бік Михайла Ланя про те, що останній нібито стоїть за двома молодиками, яких затримали в Києві із вибухівкою. Такий закид Балога опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

“За моєю інформацією, затримані в Києві з вибухівкою дійсно є жителями Мукачева. Один – Євген Гончаренко, іншого, як мені сказали, називають “Марчі”. Обоє учасники бандугруповання народного депутата Михайла Ланя та його помічника – Артура Пашкуляка, – йдеться у публікації.

Не знаю – хто змусив цих молодих, одурманених хлопців возити в багажнику пластид, але, думаю, сидіти вони будуть не довго. Бо Михайло Ланьо є членом групи «Відродження» у Верховній Раді, яка забезпечує владі голоси за важливі рішення. Губернатор Москаль так само в Закарпатській обласній раді користується послугами «Відродження», яке повністю контролює Ланьо. Так що у хлопців з правоохоронних органів буде не проста задача – зробити вибір між законом та інтересами влади.

В свою чергу, Ланьо відкинув звинувачення та назвав подібні інсинуації “осінньою загостренням” та “панікою” Балоги. Крім того, на думку Михайла Ланя, “на злодію шапка горить”.
 – З огляду на те, як балога панікує, я не здивуюся, якщо “ниточки” приведуть саме до нього, – впевнений нардеп Ланьо.

 

13.11-2

 

 

Loading...
Loading...
20:24Переглядів: 1059 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше