Показати меню

Ужгородські забудовники не можуть зрозуміти наміри деяких місцевих активістів(фото, документи)

21.11-21Нещодавно в мережі Фейсбук з’явилася інформація про те, що в Ужгороді існує певна кількість осіб, які активно виступають проти інвестицій в розвиток інфраструктури міста. За свою “активність” такі діячі отримують чималі гроші. Про це у своїй публікації повідомила користувач Марія Кузьменко. Текст публікації наводимо повністю:

“Останнім часом лише одиниці не обговорювали ба навіть не чули про скандали навколо будівництва на вулиці Баб’яка. Найбільшого загострення конфлікт досяг після втручання у хід справи сумнозвісного ужгородського псевдоактивіста Віталія Грегора.

Останній впевнено стверджує: будівництво ведеться за підробленими документами та з порушенням Закону України. Одним із каменів спотикання стала, за словами пана Грегора, відсутність будь-якого майна на виділеній під будівництво ділянці. А також – стара заборона на забудову на цій ділянці.

Виявилося, що на забудову у 2016 році депутатами Ужгородської міськради дійсно було накладено вето. Але чомусь вказаний активіст замовчує той факт, що згодом вето було знято, а будівельні роботи – дозволені. Що ж стосується наявності майна на ділянці – то кожен бажаючий може переконатися: там була розташована недобудова. А саме – закладений фундамент. Тобто, будівництво-таки там колись розпочалося та згодом було припинене.21.11-20

У мене виникає питання: чому активісту більше до вподоби захаращене місто, наявність недобудов? Чому він виступає проти інвесторів, які вкладають гроші у розвиток інфраструктури Ужгорода, у створення робочих місць? Чи, можливо, така неприязнь у пана Грегора саме до цього забудовника індивідуально?

Здається мені, що київська мода вибивати гроші із забудовників за допомогою псевдоактивістів докотилася і до Закарпаття. У столиці перешкоджання будівництву – досить відома практика у активістів як спосіб отримати чималий додатковий дохід. Наприклад, минулого місяця було затримано цілу групу «борців за справедливість», які шантажували керівників будівельних фірм. А саме – вимагали гроші за те, що не будуть перешкоджати проведенню робіт. Схоже, що подібна діяльність приглянулась і деяким закарпатським «діячам» як спосіб «збити» легкі гроші.”

Журналісти сайту Ungvar.info вирішили розібратися в ситуації, що склалася, та вияснити, чи дійсно на Закарпатті існує практика перешкоджання розвитку бізнесу та вливанню інвестицій. А також – скільки на цьому заробляють деякі активісти.

Журналістське розслідування триває. Слідкуйте за нашими новими.

Loading...
Loading...
12:22Переглядів: 1592 | Коментарів: 1

Одна відповідь до запису "“Ужгородські забудовники не можуть зрозуміти наміри деяких місцевих активістів(фото, документи)”"

  1. Ужгородець коментує:

    Тоже мені патріот !!!!Ходять шайками бабло рубають!!!!

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше